قوی ترین و بهترین باتری گوشی 2021

قوی ترین و بهترین باتری گوشی موبایل
زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

در خرید گوشی به ویژه گوشی هوشمند همواره یکی از ویژگی های اصلی که خریداران گوشی در نظر میگیرند قدرت باتری و میزان شارژ نگه داشتن گوشی می باشد. کمپانی های بزرگ تولید گوشی نیز در تولیدات خود این مورد را لحاظ می کنند. معمولا پرفروش ترین گوشی های سال از قوی ترین و بهترین باتری گوشی استفاده می کنند.

بهترین باتری گوشی و انواع آن

باتری گوشی در روند تکامل گوشی موبایل پیشرفت کرده و یکی از مهمترین تغییرات تبدیل شدن از حالت قابل تعویض به حالت غیر قابل تعویض می باشد. در این بخش به انواع بهترین باتری گوشی اشاره خواهیم کرد:

 1. باتری Nickel Cadmium: این نوع باتری ها از اولین نسل باتری های گوشی همراه بودند و امروزه تولید آنها متوقف شده است. از مهمترین دلایل توقف تولید واستفاده از این باتری ها سنگینی، داغ شدن زیاد و عوامل زیست محیطی بود. 
 2. باتری Nickel Metal Hydride: در این باتری حذف فلز سمی کادمیوم صورت گرفت. همچنین وزن کمتر نسبت به نسل قبل و شارژ شدن سریعتر از ویژگی های این باتری می باشد. ولی همچنان دشارژ سریع و کم بودن عمر باتری از مشکلات این نسل به حساب می آید.
 3. باتری Lithium Ion: که به صورت مخفف بر روی باتری ها به صورت Li-ion حک می شود. این نسل از باتری ها در حال حاضر بیشترین استفاده را در گوشی های همراه داشته و توانسته مشکات نسل های قبلی را مرتفع کند. از مهمترین ویژگی های این باتری های قابلیت ساخت در شکل های مختلف و سبک بودن آن می باشد. این نوع باتری قادر است تا 2 برابر بیشتر نسبت به نسل های قبلی شارژ نگه دارد. این نسل از باتری ها با تولید ولتاژ بیشتر قادر هستند تا نیاز گوشی های هوشمند جدید را مرتفع سازند. این باتری سریعتر شارژ شده و اهسته تر د شارژ می شوند. عمر مفید این باتری ها 18 ماه تا 3 سال عنوان شده است. این نوع باتری های جز بهترین باتری گوشی بوده که امروزه بیشترین مصرف را در صنعت تولید گوشی دارد. 

اگر جدیدا با خالی شدن باتری گوشی به صورت ناگهانی مواجه شده اید، مقاله کالیبره کردن باتری موبایل را میتولانید مطالعه کنید.

بهترین گوشی از نظر باتری؛ توانایی نگهداری شارژ

باتری Lithium Polymer: این نوع از باتری ها جدیدترین نسل باتری دستگاه های دیجیتال می باشند. این نوع از باتری ها بسیار سبک با عمر بالا بوده و اولین بار توسط شرکت سونی در دیوایس های دیجیتال مورد استفاده قرار گرفت.

بهترین گوشی از نظر باتری

این باتری ها علاوه بر توان بالای نگهداری شارژ دارای یک قابلیت به عنوان فست شارژ نیز می باشند که در گوشی های نسل جدید بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. 

در صورتی که باتری گوشی شما ضعیف شده است و یا در استفاده از گوشی دچار مشکل شده اید، میتوانید تعمیرات موبایل خود را به رایان دل کوک با شماره تماس: 02145102 بسپارید.

بهترین گوشی از نظر باتری

بهترین باتری گوشی معمولا در گوشی های پرچمدار هر برند مورد استفاده قرار میگیرد که در سال 2021 این گوشی ها عبارتند از:

 1. در برند شیائومی مدل Xiaomi Mi 10 Pro: این گوشی با باتری با ظرفیت  4500 میلی آمپر ساعت و شارژ 65 واتی یکی از بهترین گوشی های امسال از لحاظ باتری می باشد. میزان نگهداری شارژ این گوشی در زمان حداکثر فعالیت یعنی بازی آنلاین 3 بعدی 10 ساعت می باشد که بسیار ایده آل و عالی می باشد. 
 2. در برند سامسونگ مدل Samsung Galaxy S20 Ultra: این گوشی پرچمدار برند مطرح سامسونگ از یک باتری 5000 میلی آمپر ساعت بهره می برد. این باتری با قابلیت فست شارژ و شارژ بی سیم تبدیل به یکی از بهترین باتری گوشی شده است. این باتری در بالاترین حد فعالیت خود قادر است تا 10.5 ساعت شارژ نگه دارد.
 3. مدل OnePlus 8: این گوشی با باتری با ظرفیت 4300 میلی آمپر ساعت می باشد. این دیوایس با داشتن سخت افزار های ضعیف تر نسبت به رقبای خود و قابلیت استفاده بهینه از ظرفیت باتری تبدیل به یکی از بهترین گوشی های امسال از لحاظ باتری می باشد. این گوشی در حداکثر فعالیت خود قادر است تا 10 ساعت 16 دقیقه شارژ نگه دارد.
 4. در برند سامسونگ Galaxy S20 و +Galaxy S20: این دو گوشی از یک باتری با ظرفیت 4000 هزار و 4500 میلی آمپر ساعت بهره می برند. این گوشی ها با توجه به هماهنگی خاص سخت افزاری خود دارای بهترین باتری سال 2021 می باشند. در حالت اوج فعالیت قادر هستند تا 12 ساعت شارژ باتری نگه دارند.
 5. در برند اپل مدل iPhone 12 Pro Max: این گوشی دارای باتری 3687 میلی آمپر ساعت می باشد. که دارای قابلیت شارژ سریع و شارژ بی سیم می باشد. این باتری در بیشترین حالت فعالیت خود قادر است تا 8 ساعت نگهداری شارژ باتری را برای کاربر خود فراهم کند. 

برای افزایش طول عمر باتری، میتوانید مقاله افزایش عمر باتری گوشی را مطالعه کنید.

قوی ترین باتری گوشی

این رتبه بندی با میزان آمپر ساعت می باشد ولی ممکن است برخی گوشی ها با ظرفیت باتری کمتر بازدهی بهتری داشته باشند. در این بخش به بهترین باتری گوشی از لحاظ ظرفیت اشاره می کنیم:

 1. گوشی Galaxy M62 با باتری با ظرفیت 7000 میلی آمپر ساعت
 2. گوشی برند موتورولا مدل Moto G9 Power با باتری با ظرفیت 6000 میلی آمپر ساعت
 3. گوشی شیائومی Poco M3 با باتری 6000 میلی آمپر ساعت
 4. گوشی مدل شیائومی Redmi 9T با باتری 6000 میلی آمپر ساعت
 5. گوشی سامسونگ Galaxy A 42 5G با باتری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت

نتیجه:

خرید یک دیوایس با بهترین باتری گوشی از هر لحاظ به نفع خریدار آن می باشد و تعویض این باتری نیز یکی از مهمترین مسائل بعد از خرید گوشی هوشمند می باشد. به همین دلیل خرید از یک مرکز معتبر و تعویض باتری از یک مرکز تعمیرات حرفه ای بسیار مهم است. ما به شما سایت https://rdk24.com پیشنهاد می کنیم که حائز تمام موارد مذکور می باشد.

One thought on “قوی ترین و بهترین باتری گوشی 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *