تعمیر تبلت ایسر

برخی از افراد تصور دارند که شرکت ایسر تنها در بخش ساخت لپ تاپ و کامپیوتر فعال است در صورتی که اینطور نیست، بلکه این شرکت معتبر در بخش ساخت تبلت ها نیز فعالیت دارد. تبلت های تولید شده این کمپانی هر یک با مشخصات مختلفی روانه بازار می شوند و شما با بودجه ای که در اختیار دارید قادر به خرید هر یک از آنها هستید.

تبلت های ایسر نیز همانند سایر تبلت های موجود در بازار ممکن است دچار مشکل شوند. تعمیر تبلت ایسر به راحتی و از طریق تکنسین های رایان دل کوک انجام می شود. چنانچه دستگاه تبلت شما دچار مشکل شده بهتر است با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

تعمیر تبلت ایسر در تهران

تعمیر تبلت ایسر در تهران توسط افراد دوره دیده انجام می گیرد، برخی از تکنسین ها تنها در بخش تعمیرات سخت افزاری تبلت و تلفن همراه فعالیت دارند و برخی نیز قادر به عیب یابی و تعمیرات تبلت ایسر به صورت نرم افزاری هستند.

به خاطر گستردگی نمایندگی های تبلت ایسر در تهران هموطنانی که در سایر مناطق ایران ساکن هستند و تبلت آنها دچار مشکل شده است می توانند پس از هماهنگی های لازم اقدام به ارسال دستگاه به شرکت رایان دل کوک کنند تا به طور کل تعمیر و برایتان ارسال شود. از مشکلات نرم افزاری که گاها برای تبلت های مدل ایسر به وجود می آید می تواند شامل فراموش رمز دستگاه باشد، برخی از افراد به صورت دوره ای اقدام به تعویض رمز تبلت کرده و به همین جهت ممکن است رمز آن را فراموش کنند.

در اغلب اوقات برای شکستن رمز دستگاه و ورود به آن نیاز به فلش یا ریست فکتوری می باشد که این کار در مدت زمان کم انجام می شود. مشکلات نرم افزاری همچون هنگ کردن، لگ زدن در هنگام بازی، کراش خوردن، عدم نصب برنامه ها، ریستارت شدن و مواردی از این قبیل با فلش کردن دستگاه برطرف می شوند.

تعمیر تبلت ایسر به صورت سخت افزاری زمان بیشتری را می طلبد، مشکلات سخت افزاری شامل تخلیه باتری، عدم شارژ شدن موبایل، عدم شناسایی رم یا سیمکارت، از کار افتادن دوربین ها، عدم عملکرد صفحه نمایش، شکستگی تاچ یا بخشی از قاب و مواردی از این قبیل بوده که تماما قابل تعمیر می باشد.

علاوه بر این موارد برخی از افراد از پایین بودن صدای تبلت در حین مکالمه گله دارند، این امر بخاطر ضعف بلندگوی مکالمه می باشد که با تعویض آن رفع خواهد شد. قطعات نرم افزاری حتما باید با نمونه اصلی جایگزین و تعویض شوند تا مجدد دچار مشکل نشوند.

در صورتی که به تعمیر تبلت نیاز دارید با رایان دل کوک با شماره 02145102 تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات تبلت ایسر در محل

از مواردی که باعث شده تا افراد، رایان دل کوک را برای تعمیر تبلت ایسر انتخاب کنند، خدمات ویژه ای است که در محل انجام می شود. اگر می خواهید از رفت و آمد بکاهید و دستگاه تبلت معیوبی که در اختیار دارید به سرعت تعمیر شود می توانید درخواست اعزام تکنسین کنید.

کارشناسان تعمیر ما با ابزارهای مخصوص در محل حاضر شده و به عیب یابی تبلت می پردازند. خدمات تعمیرات تبلت ایسر در محل هم به صورت نرم افزاری و هم سخت افزاری انجام می گیرد، تکنسین های سیار قادر به تعمیر تبلت ایسر در کوتاه ترین زمان ممکن می باشند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و می خواهید از خدمات غیرحضوری بهره مند شوید بهتر است با شرکت ما ارتباط برقرار نمایید، کارشناسان ما مدل تبلت معیوب را از شما پرسیده و مشکل دستگاه را نیز جویا می شوند پس از آن اگر قطعه ای مورد نیاز باشد به همراه خود به محل مورد نظر آورده و به تعمیر دستگاه می پردازند.

هر کدام از تبلت های موجود در بازار دارای باکس مخصوصی برای فلش کردن هستند، تبلت های ایسر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای باکس های اختصاصی بوده که از آن طریق می توان تمامی مشکلات نرم افزاری را برطرف کرد.

پیشنهاد می شود قبل از درخواست اعزام تکنسین تعمیر کار از تمامی اطلاعات خود بکاپ بگیرید. اگر لازم به فلش کردن تبلت باشد اطلاعاتی همچون حساب برنامه ها، مخاطبین، پیام ها، تصاویر، فیلم ها و موسیقی های موجود در حافظه تلفن حذف خواهند شد.

چرا رایان دل کوک برای تعمیرات تبلت ایسر

رایان دل کوک برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان تکنسین های حرفه ای را استخدام کرده تا از این طریق اقدام به تعمیر تبلت ایسر نماید. ما برای تعمیرات تبلت ایسر کمترین مبلغ را از مشتریان دریافت می کنیم و همین امر باعث شده تا افراد به جای استفاده از سایر مراکز، تبلت معیوب خود را در اختیار ما قرار دهند.

رایان دل کوک هم خدمات حضوری و هم غیر حضوری ارائه می دهد و به همین جهت اگر بخاطر مشغله کاری نمی توانید در شرکت حضور پیدا کنید می توانید تبلت خود را به آدرس شرکت البته با هماهنگی ارسال نمایید. علاوه بر آن اگر می خواهید تبلت شما در زمان کمتری تعمیر شود می توانید با کارشناسان ما ارتباط تلفنی برقرار کنید و درخواست اعزام تعمیرکار به محل خود نمایید.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات