تعمیرات گوشی ایسوس

شما همراهان عزیز شاید بارها و بارها از انواع تلفن های ایسوس استفاده کرده باشید، این مدل از تلفن ها در ابعاد مختلفی ساخته شده‌اند و قابلیت های خاصی را در اختیار کاربران قرار می دهند، به طور معمول شرکت ایسوس توانسته تبلت و تلفن های باکیفیتی با پسوند Zenfone و Zenpad  روانه بازار کند. اغلب این دستگاه ها از خدمات پس از فروش بهره می برند و شامل گارانتی هستند که در صورت بروز برخی از مشکلات می‌توانید از خدمات گارانتی برای تعمیرات گوشی ایسوس استفاده کنید.

ایسوس از برندهای معتبری است که در سالیان اخیر توانسته لپ تاپ، تبلت، تلفن های همراه و لوازم دیجیتالی مشابه دیگر را تولید و روانه بازار کند، تمامی تولیدی های شرکت ایسوس به بازارهای داخلی ایران راه پیدا کرده‌ و خوشبختانه مردم استقبال خوبی از آن کرده اند، تلفن های همراه برند ایسوس از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و کمتر از سایر برندها دچار مشکل می شوند اما در برخی از مواقع ممکن است مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری برای این نوع گوشی های همراه به وجود آید که باید از نمایندگی های مجاز برای تعمیر آن استفاده کنید.

خدمات تعمیرات گوشی ایسوس

انواع خدمات تعمیرات ایسوس در نمایندگی‌های مجاز این کشور در سراسر ایران و جهان انجام می‌گیرد، برخی از مشکلات به وجود آمده برای این دستگاه‌ها به راحتی و با ترمیم نرم افزار حل شده و برخی دستگاه ها که مشکلات سخت افزاری برای آنها به وجود آمده است می‌بایست توسط دستگاه‌های مخصوص تعمیر شوند.

تعمیرات موبایل ایسوس باید توسط افراد خبره انجام شود، افرادی که سابقه تعمیرات این برند از تلفن همراه را داشته و قادرند به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیر تلفن همراه نمایند. به طور معمول مشکلاتی که برای گوشی های ایسوس به وجود می آید اغلب به صفحه نمایش، باتری یا برد اصلی دستگاه مربوط می‌شود که به راحتی قابل تعمیر می‌باشد.

در صورت خرابی، قطعه معیوب با یک قطعه سالم تعویض شده و دستگاه در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. برخی از فروشگاه ها که در زمینه تعمیرات تلفن همراه از جمله تلفن های ایسوس فعالیت دارند، بخاطر نداشتن تجربه کافی بجای تعمیر قطعه معیوب اقدام به تعویض کلی آن کرده و هزینه‌های زیادی از مشتریان طلب می‌کنند ، به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم در صورت خرابی گوشی تلفن ایسوس، محصول را به دست نمایندگی مجاز برسانید.

در صورتی که موبایل شما دچار مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری شده است، برای تعمیر موبایل میتوانید با رایان دل کوک با شماره: 02145102 تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات موبایل ایسوس

بهترین انتخاب برای تعمیر دستگاه‌های ایسوس استفاده از نمایندگی‌های مخصوص شرکت می‌باشد که به صورت گسترده در تمامی شهرها و استان‌های ایران وجود دارد. اگر مشکل به وجود آمده برای دستگاهتان شامل مشکلات مربوط به گارانتی شود، تمامی هزینه‌های تعمیرات به عهده شرکت می‌باشد و هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد شد. اگر مشکل به وجود آمده به دلیل ضربه، نفوذ مایعات و مشکلاتی از این قبیل باشد هزینه تعمیر گوشی ایسوس به عهده مشتری است.

نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس هم قادر به برطرف سازی مشکلات نرم افزاری بوده و هم مشکلات سخت افزاری را برطرف می کنند. به طور کلی مشکلات نرم افزاری اغلب با ریست کردن یا در نهایت فلش کردن دستگاه برطرف می‌شود. 

مشکلات سخت افزاری نیز پس از شناسایی قطعه معیوب بررسی می‌شوند که اگر قابلیت تعمیر داشته باشد، تعمیر شده و در غیر این صورت با قطعه جدید تعویض می شود. تعمیر باتری ایسوس، تاچ و ال سی دی، سوکت، آداپتور و برد در نمایندگی‌های ایسوس انجام می‌شود و اگر مشکلی برای دستگاهتان به وجود بیاید می‌توانید از خدمات نمایندگی ها استفاده کنید.

قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی ایسوس

نه تنها گوشی ایسوس بلکه تمامی لوازم دیجیتالی پس از گذشت زمان دچار مشکل می‌شوند و ممکن است کارایی قبلی را در اختیار کاربر قرار ندهند، با وجود افراد باتجربه و خبره در زمینه تعمیرات تلفن همراه ایسوس شما با آسودگی خاطر می‌توانید دستگاه خود را برای تعمیر در اختیار آنها قرار دهید.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه به نمایندگی‌ تعمیرات گوشی ایسوس، اگر مشکل به وجود آمده برای تلفن، نرم افزاری است یک بار اقدام به خاموش و روشن کردن دستگاه نمایید، در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت قبل از هر چیزی اقدام به پشتیبان گیری از اطلاعات خود همچون فایل ها، مخاطبین، پیام ها، یادداشت ها و مواردی از این قبیل کرده و سپس دستگاه را برای تعمیر در اختیار نمایندگی رایان دل کوک قرار دهید.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات