از دلایل اصلی و مهمی که باعث شده شرکت ها و سازمان ها اقدام به راه اندازی ویپ کنند کاستن در هزینه های تماس می باشد، نصب و راه اندازی voip به صورت کاملا مستقل است که بستری امن را در اختیار کاربران قرار می دهد، شرکت های اداری و تجاری، سازمان ها و مراکز مهم می توانند برای راه اندازی ویپ اقدام کنند.

خدمات نصب و راه اندازی voip

تمامی خدمات نصب و راه اندازی ویپ توسط کارشناسان دل کوک انجام می شود، همکاران ما قادرند به صورت مستقل برای شما یک سیستم VOIP پیشرفته راه اندازی کنند، مرکز تلفنی ویپ هیچ نیازی به کابل کشی اضافه ندارد و پیاده سازی آن با سرعت زیادی انجام می شود.

مهم ترین عاملی که باعث استفاده از سیستم های ویپ شده، کاهش هزینه های تلفن می باشد، سازمان هایی که مدام از تماس تلفنی مخابراتی استفاده می کنند می توانند به سرعت اقدام به نصب و اجرای سیستم voip کنند، شما از طریق این سیستم به راحتی می توانید با دیگران ارتباط تلفنی برقرار کنید.

ارتباط از طریق ویپ با تلفن های نرم افزاری مخصوصی انجام می شود، برای این کار از تجهیزاتی همچون سافت فون نیز استفاده می شود 

هزینه راه اندازی ویپ

راه اندازی سیستم voip نیازمند برخی از تجهیزات می باشد، تجهیزاتی که در این زمینه به کار گرفته می شود اغلب به صورت وارداتی از کشورهای دیگر به ایران ورود پیدا کرده است و هر یک قیمت خاص خود را دارد.

برخی از فروشگاه ها و شرکت هایی که در بخش راه اندازی VOIP فعال هستند هم اقدام به فروش تجهیزات مربوطه کرده و هم توسط سرویس کاران اقدام به نصب و راه اندازی آن می کنند.

به طور کلی سازمان ها بیشترین هزینه را در زمینه خرید تجهیزات ویپ پرداخت می کنند، راه اندازی تلفن ویپ معمولا با هزینه پایین انجام می شود.

برای اجرای ویپ نیازمند برخی از ماژول های نرم افزاری است، ماژول هایی که به صورت خودکار به تماس پاسخ داده و یا کاربر را به نظر سنجی متصل می کنند.

شما می توانید تنها درخواست نصب تجهیزات اصلی ویپ را کرده و یا ماژول های اضافه را نیز سفارش دهید که در این صورت مبلغ پرداختی اندکی افزایش پیدا خواهد کرد.

چرا رایان دل کوک برای راه اندازی تلفن voip

شرکت های زیادی هستند که در زمینه اجرا و راه اندازی ویپ فعالیت دارند، شرکت ما با افراد حرفه ای که تدارک دیده قادر به راه اندازی وویپ در بهترین شکل ممکن می باشد.

رایان دل کوک انتخاب مناسبی برای نصب و voip راه اندازی است، ما طی سال های اخیر توانسته ایم تعداد زیادی از تماس های ویپ را راه اندازی کنیم.

همراهان عزیز همیشه دغدغه یافتن یک مرکز معتبر را دارند که بتوانند از آن طریق سیستم های ویپ را راه اندازی کنند، دل کوک برای کسب رضایت بیشتر مشتری اقدام به فروش و نصب سیستمهای ویپ کرده و در تلاش است تا سرعت و دقت اجرای کار را افزایش دهد.

اجرای voip نیازمند تخصص است، سعی کنید برای این کار حتما از شرکت ها یا افراد باتجربه استفاده کنید تا در آینده سیستم دچار مشکل نشود، دل کوک علاوه بر نصب ویپ، خدمات پس از فروش و مشاوره ای مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. 

رایان دل کوک بهترین انتخاب برای نصب و راه اندازی voip می باشد، ما در راستای رضایت بیشتر مشتریان اقدام به پیاده سازی سیستم های تماس ویپ با کمترین هزینه کرده ایم.

اگر در زمینه راه اندازی ویپ نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان رایان دل کوک ارتباط گرفته تا راهنمایی لازم در اختیارتان قرار گیرد. کارشناسان ما در تمامی ساعات روز پاسخگو و پشتیبان شما کاربران عزیز هستند.

معتبرترین برندها

سامسونگ
ایسر
فروش لنوو
فروش ایسوس
گیگابایت
تعمیرات اچ پی
اپل
تعمیرات لپ تاپ دل

چرا رایان دل کوک ؟

آخرین مقالات