نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو

عیب یابی و برطرف کردن تمام مشکلات در زمینه گوشی های لنوو برعهده نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو نموده است. شرکت لنوو سال های زیادی بوده که در بخش ساخت موبایل، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ فعال است، این شرکت نه تنها در بخش تولید دستگاه های هوشمند بلکه در بخش تولید لوازم جانبی نیز فعالیت های وسیعی دارد.

موبایل های مدل لنوو هر یک در سایز مختلفی تولید و روانه بازار شده اند. این دستگاه ها اغلب سایزی بین 6 تا 6.5 اینچ داشته و برای انجام کارهای روزمره یا فعالیت های سنگین انتخاب مناسبی هستند. برخی از افراد سالیان زیادی است که از موبایل های شرکت لنوو استفاده می کنند برخی نیز به تازگی اقدام به خرید جدیدترین مدل موبایل شرکت لنوو کرده اند. این نوع تجهیزات ممکن است دچار آسیب فیزیکی شده و یا مشکلات نرم افزاری برای آنها بوجود بیاید که تمامی آنها قابل تعمیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو 

نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو خدمات پس از فروش عالی در ایران ارائه می دهد، اگر از دارندگان تلفن همراه لنوو هستید و دستگاهتان دچار مشکل شده است بهتر است آن را در اختیار نمایندگی مخصوص این شرکت قرار دهید تا تعمیر آن با دقت و به شکل اصولی انجام شود.

رایان دل کوک از نمایندگی های فعال در زمینه تعمیرات موبایل لنوو می باشد که طی سال های زیادی توانسته در این بخش به مشتریان خدمت رسانی کند.

طرفداران موبایل لنوو در ایران بی شمار هستند، تلفن های ساخت این شرکت درجه کیفی بالایی داشته و مشکلات کمتری در آنها دیده می شود اما در بعضی مواقع کاربران بخاطر استفاده های نادرست از دستگاه دچار مشکلاتی شده که به راحتی قابل رفع می باشد. از مشکلات نرم افزاری گرفته تا مشکلات سخت افزاری که ممکن است برای تمامی موبایل های مدل لنوو بوجود بیاید.

اگر سری به نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو زده باشید تکنسین هایی را مشاهده خواهید کرد که برخی در قسمت پشتیبانی نرم افزاری فعالیت داشته و برخی نیز خدمات سخت افزاری تلفن های لنوو را انجام می دهند. خوشبختانه نمایندگی های فعال در بخش تعمیر تلفن لنوو در تمامی شهرهای بزرگ ایران وجود داشته و کاربران بدون داشتن دغدغه می توانند برای تعمیر دستگاه خود اقدام نمایند.

شهرستان های کوچکی که نمایندگی لنوو در آنجا وجود ندارد می توانند تلفن معیوب خود را به صورت پستی به دست کارشناسان شرکت رایان دل کوک برسانند تا مشکل بوجود آمده برطرف و دستگاه مجددا به آدرس شما ارسال شود. امروزه تمامی موبایل های لنوو دارای گارانتی 18 ماهه هستند، اگر طی این مدت مشکلی برای دستگاه بوجود بیاید که انسان در بروز آن مشکل دخالت نداشته باشد می توانید از گارانتی دستگاه استفاده نمایید اما آسیب های فیزیکی، آب خوردگی و تمامی مشکلاتی که انسان ها در ایجاد آن دخالت دارند شامل گارانتی نشده و هزینه تعمیر آن به طور کامل باید پرداخت شود.

در صورتی که به تعمیر موبایل نیاز دارید، میتوانید با رایان دل کوک با شماره 02145102 تماس بگیرند.

خدمات نمایندگی گوشی لنوو 

خدمات تعمیر گوشی لنوو در تهران با گستردگی بالایی انجام می گیرد، در شهر تهران و در هر منطقه یک نمایندگی فعال وجود دارد که خدمات پس از فروش تلفن و تبلت های لنوو را به عهده گرفته اند.

مرکز تعمیرات تخصصی رایان دل کوک از برترین نمایندگی های تعمیر موبایل لنوو بوده که خدمات نوینی ارائه می دهد. اگر موبایل شما دچار مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری شده بهتر است با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا شما را در رفع مشکل راهنمایی کنند.

خدمات تعمیرات گوشی لنوو توسط رایان دل کوک:

  • تعویض باتری موبایل لنوو
  • تعویض تاچ و ال سی های شکسته یا پیکسل سوخته
  • برطرف کردن مشکلات مربوط به روشن نشدن تلفن
  • آپدیت نرم افزاری و ارتقا
  • تعمیر چیپست های لنوو
  • تعویض سوکت شارژ و آداپتور
  • تعمیر دوربین و بارز
  • تعمیر انواع فلت های برد
  • تعویض آی سی های تغذیه
  • رفع مشکلات مربوط به عدم اجرای برنامه ها

تمامی مشکلات بوجود آمده برای موبایل لنوو قابل رفع هستند، مراجعه کنندگان به شرکت ما، برای تعمیرات گوشی لنوو مراجعه می کنند که دستگاه آنها از جانب سایر مراکز غیر قابل تعمیر اعلام شده است. گوشی هایی که بر اثر ضربه دیدگی و یا آب خوردگی دچار خاموشی شده اند در شرکت رایان دل کوک قابل تعمیر هستند.

هزینه در نمایندگی تعمیرات گوشی لنوو در تهران

بسیاری از افراد می خواهند اطلاعات بیشتری در زمینه هزینه تعمیرات موبایل لنوو کسب کنند. به طور معمول هزینه تمام شده تعمیر دستگاه های لنوو وابسته به مشکلی است که برای آن بوجود آمده است. مشکلات نرم افزاری با حداقل هزینه تعمیر میشوند اما در صورتی که تلفن همراه نیاز به تعویض چیپ یا مواردی از این قبیل داشته باشد باید هزینه بیشتری برای تعمیر آن صرف شود.

رایان دل کوک تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با حداقل هزینه ممکن اقدام به تعمیر گوشی لنوو نماید. ذکر این نکته را مهم می دانیم افرادی که به صورت غیر حضوری دستگاه خود را برای نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو در رایان دل کوک ارسال می کنند، هزینه تعمیر آن به صورت تلفنی اعلام شده و در صورت تایید از جانب شما، پروسه تعمیر آن انجام خواهد شد.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات