در دنیای امروز، روتر یکی از لوازم ضروری می باشد که وظیفه اتصال اینترنت را بر عهده دارد، در گذشته روترها در مدل های لن دار بوده و توانایی اتصال بیسیم را نداشتند اما امروزه ما مدل های جدیدی از انواع روترها را در بازار مشاهده می کنیم که به صورت بی سیم، اینترنت را در اختیار لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه قرار می دهند، روترها در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت ممکن است دچار مشکل شوند، تعمیر روتر با استفاده از ابزارآلات مختلفی انجام می شود.

تعمیر روتر در محل

برخی از شرکت ها برای کاستن در مراجعه حضوری اقدام به تعمیرات انواع روتر در محل کرده اند، شما در هر کجای ایران که ساکن باشید می توانید تعمیرات این نوع دستگاه ها را در محل انجام دهید. مشکلاتی که برای انواع روترها به وجود می آید عبارتند از: عدم سیگنال دهی، عدم اتصال به اینترنت، مشکل ریستارت شدن و مواردی از این قبیل.

اگر با جزئیات بیشتر به بخش پشتی یا زیرین روتر توجه کنید می بینید که یک دکمه مخفی برای ریست کردن دستگاه در آن تعبیه شده است، در صورت بروز مشکل در ابتدا می توانید خود اقدام به ریست کردن مودم کرده و چنانچه مشکل رفع نشد آن را در اختیار مراکز تعمیراتی قرار دهید.

تعمیر روتر در محل با کارشناسان سیار از سوی نمایندگی ها انجام می شود، این افراد ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیر روترها را در اختیار داشته و می توانند به سرعت اقدام به برطرف کردن مشکل نمایند، مشکلات سخت افزاری که اغلب با نوسانات برقی همراه است به راحتی و با تعویض برخی از خازن ها انجام می گیرد.

خدمات تعمیرات روتر در تهران

خدمات تعمیر روتر در تمامی مناطق ایران انجام می شود، اگر در نزدیکی محل شما نمایندگی فعال برای تعمیر این دستگاه ها وجود ندارد می توانید از خدمات تعمیرات سیار روتر بهره مند شوید.

به جز برخی از مشکلات نرم افزاری که برای روتر به وجود می آید، اغلب مشکلات سخت افزاری، مربوط به برخی از خازن های داخلی روتر می باشد که بر روی برد اصلی قرار گرفته است و به راحتی و توسط هویه مخصوص تعویض خواهد شد.

قبل از اینکه بخواهید اقدام به تعمیر روتر کنید، در ابتدا تمامی اتصالات آن را بررسی کنید، اگر لازم است کابل و دوشاخ تلفن، کابل لن را تعویض کنید و اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید، امروزه اغلب مودم ها از شارژ های مخصوصی بهره می برند که در صورت خرابی منجر به خاموشی روتر خواهد شد، شرکت های فعال در زمینه تعمیرات روتر، شارژر این نوع دستگاه ها را نیز تعمیر می کنند.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا رایان دل کوک ؟

آخرین مقالات