تعمیر آی مک

آل این وان آی مک یا همان آی مک دستگاهی بسیار کاربردی است که توسط کمپانی اپل در سال 2014 به بازار معرفی شد و مانند همه ی آل این وان ها دارای مانیتور بزرگ نوزده و بیست و یک و بیست و هفت اینچ است. دارای پردازنده ی نسل سوم هستند و از پردازشگرهای گرافیکی اینتل بهره می گیرد که کانفیگ منحصر به فرد خود را دارد. برای کسانی که به کیفیت، کارایی و بزرگی مانیتور دستگاه خود اهمیت می دهند آل این وان مک میتواند گزینه ی بسیار خوبی باشد. می دانید که ماوس و کیبورد بی سیم هستند و سایر لوازم جانبی هم داخل دستگاه قرار دارند مانند اسپیکرها و وب کم. دستگاه آل این وان آی مک برای گرافیست ها و ادارات و موسسات می تواند بهترین انتخاب باشد این دستگاه از نظر ظاهری در سبک خود بی نظیر است و پوشش آن آلومینیومی است. تعمیر آی مک نیز در مجموعه رایان دل کوک همراه با ضمانت انجام میشود.

خدمات تعمیر آی مک 

رایان دل کوک دارای خدمات تخصصی تعمیرات آی مک می باشد و در صورت نیاز به تعویض قطعه تیم رایان دل کوک کار را برای شما با بهترین کیفیت و توسط حرفه ای ترین نیروها انجام خواهد داد. می دانید که دستگاه آی مک بسیار بی نظیر و خاص در طراحی و کیفیت قطعات است و نمی توان از هر قطعه یا نرم افزاری برای این دستگاه استفاده کرد. مدل های به روز تا پنجاه درصد کاهش مصرف انرژی داشته اند. این دستگاه پورت های خاص و منحصر به فردی دارد و تنها متخصصان آموزش دیده به طور خاص می توانند قطعات مختلف این دستگاه را شناسایی و تعمیر کنند و خوشبختانه تیم رایان دل کوک از این متخصصان بسیار دارد.

در صورت خرابی سخت افزاری و نرم افزاری آل این وان، تعمیر آل این وان خود را به رایان دل کوک با شماره تماس: 02145102 بسپارید.

تعمیرات آی مک اپل به چه صورت انجام میشود؟

تمامی مشکلات و عیب های دستگاه آی مک شما به صورت تخصصی تعمیر خواهد شد. مشکل سیاه شدن صفحه ی نمایشگر، رفع مشکل نمایش ندادن تصویر، عدم شناسایی هارد از سوی آی مک، برطرف کردن اشکال وجود خطوط عمودی در تصویر، برطرف کردن مشکل هنگ کردن و کند بودن سیستم آی مک شما، حل مشکل خرابی پاور یا منبع تغذیه و یا داغ کردن بیش از اندازه ی دستگاه، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد برای شما تعویض یا تعمیر ای مک خواهد شد و قطعات همه شرکتی و اورجینال خواهند بود.

رایان دل کوک برای تعمیر ای مک

اشاره کردیم که دستگاه اپل نیاز به متخصصان نمایندگی تعمیرات آی مک اپل دارد زیرا دارای قطعات منحصر به فرد هستند و ما در رایان دل کوک از این متخصصان برخوردار هستیم. این متخصصان به خوبی قطعات را می شناسند و بر مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری مسلط هستند و شما دستگاه خود را در سلامت کامل تحویل خواهید گرفت و حتی بعد از تحویل گرفتن، تیم دل کوک پاسخگوی کلیه ی سوالات شما نیز خواهد بود.

تعمیر آی مک در رایان دل کوک انجام میشود.

ممکن است مانیتور آی مک شما دچار مشکلاتی مانند سیاه شدن یا چشمک زدن یا برفک شود که قابل تعمیر است. باید کارت گرافیک و مدارهای مانیتور و پاور هم بررسی شوند. البته اگر مانیتور شما شکسته یا سوخته باشد باید حتما تعویض شود. برای تعویض مانیتور یا تعمیر تخصصی آن تیم رایان دل کوک آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان است.
اگر دستگاه ال این وان آی مک شما درای مشکلاتی دیگر است مانند صدا دادن هارد یا کند شدن سرعت هارد یا اجرای برنامه ها، یا حتی اطلاعات شما از بین رفته اند یا دسترسی شما به آنها محدود شده است می توانید برای تعمیر هارد یا بازیابی برنامه ی خود و درست شدن سرعت هارد روی تیم حرفه ای ما حساب کنید. تیم رایان دل کوک ابتدا از نظر سخت افزاری به عیب یابی می پردازد و براساس مشکل شناسایی شده اقدامات لازم را انجام خواهد داد. فراموش نکنید که این دستگاه دارای سیستم پیچیده ی سخت افزاری و نرم افزاری است و تعمیر آی مک از عهده ی هر کسی برنمی آید. 

توجه کنید که ممکن است با سپردن دستگاه خود به افراد غیر متخصص حتی باعث شوید که آسیب های بیشتری به دستگاه شما وارد شود. مرکز رایان دل کوک هم بهترین متخصصان مربوط به تعمیر آی مک را دارد و هم بهترین و باکیفیت ترین قطعات مخصوص این دستگاه یعنی قطعات اورجینال را استفاده خواهد کرد. می دانید که استفاده نکردن از قطعات اورجینال و جایگزین کردن قطعات اصلی این دستگاه با قطعات غیر اصل می تواند برای عمر دستگاه خطرناک باشد.

معتبرترین برندها

سامسونگ
ایسر
فروش لنوو
فروش ایسوس
گیگابایت
تعمیرات اچ پی
اپل
تعمیرات لپ تاپ دل

چرا رایان دل کوک ؟

آخرین مقالات