سوئیچ ها از تجهیزاتی هستند که در جهت انتقال دیتا از آنها استفاده می شود، امروزه سوئیچ های مختلفی در بازار وجود دارد که به انتخاب خود می توانید هر یک را انتخاب و استفاده کنید، به طور کلی سوئیچ ها نیز همانند سایر تجهیزات الکترونیکی ممکن است دچار خرابی هایی شوند که در نتیجه ممکن است در انتقال دیتا مشکل به وجود آید، در صورت بروز هرگونه مشکل برای این تجهیزات شما به راحتی می توانید اقدام به تعمیر آن کنید. تعمیر سوئیچ شبکه توسط افراد باتجربه انجام می شود.

تعمیر سوئیچ شبکه در انواع مختلف

تعمیر سوئیچ ها در انواع مختلفی انجام می گیرد، برخی از این تجهیزات بخاطر نوسانات الکتریکی دچار مشکل می شوند و کارایی خود را از دست می دهند که باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

اغلب سوئیچ ها دارای منبع تغذیه مخصوص هستند که وظیفه سوئیچینگ را برعهده دارند. به طور معمول دو مدل از این تجهیزات در بازار ایران وجود دارد که مدل POE از رایج ترین مدل هاست.

پاور سوئیچ از بخش های اصلی این دستگاه ها می باشد که وظیفه روشن کردن دستگاه را بر عهده دارد. اغلب این دستگاه ها دارای کابل شبکه مخصوصی هستند که در صورت بروز مشکل نمی توانند وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

برای تعمیر سوئیچ ها در ابتدا باید سیم و کابل های متصل را بررسی کرد، در صورتی که مشکلی برای آنها به وجود نیامده باشد شما باید دستگاه را برای تعمیر به نمایندگی ارسال کنید.

تعمیرات دل کوک در زمینه تعمیر تمامی لوازم الکترونیکی از جمله سوئیچ ها فعالیت دارد و شما می توانید از طریق کارشناسان دوره دیده اقدام به تعمیر تجهیزات خود کنید.

تعمیر سوئیچ سیسکو

سوئیچ سیسکو از رایج ترین سوئیچ های موجود در بازار است، این مدل دستگاه ها وظیفه انتقال جریان الکتریکی و دیتا را دارند و در تجهیزات دوربین های مدار بسته نیز استفاده می شوند.

اگر با دقت زیادی بر روی این محصولات توجه داشته باشید می بینید که هر کدام، از پورت های زیادی ساخته شده اند که برای اتصال کابل استفاده می شوند.

در برخی از اوقات برای بخش اصلی پورت مشکل به وجود می آید که با یک پورت جدید جایگزین خواهد شد. تعمیر پورت سوئیچ ها معمولا در مدت زمان کم و البته با هزینه پایین انجام می شود.

بخش داخلی سوئیچ سیسکو شامل برد اصلی بوده که قطعات مختلفی بر روی آن قرار گرفته است، از ترانزیستورها گرفته تا خازن ها، مقاومت ها و موارد دیگر. اگر مشکل به وجود آمده برای این دستگاه ها به برد آن مربوط باشد، سرویس کار باید توسط ولت متر یا آمپر سنج اقدام به یافتن عیب کند.

تمامی بخش هایی که بر روی برد سوئیچ قرار دارند قابل تعویض هستند، برای تعویض این بخش از هویه و دستگاه های مخصوص دیگر استفاده می شود که قطعه معیوب از پایه جدا شده و با یک قطعه سالم تعویض خواهد شد.

سوئیچ های POE+ و POE هر یک با توان خروجی خاصی فعالیت می کنند، به طور کلی نمونه های POE با توان 15W برای هر پورت کار می کنند و نمونه های POE+ با توان 30 وات در هر پورت ساخته شده اند.

سوئیچ های حرفه ای و پیشرفته با نام دیگر سوئیچ مدیریتی نیز شناخته می شوند که ساختار پیچیده تری داشته و تعمیر آنها سخت تر از مدل های ساده می باشد.

در یک نتیجه کلی می توانیم بگوییم که تعمیر سوئیچ شبکه و سیسکو امروزه به آسانی و از طرف سرویس کاران خبره انجام می شود، ما در تلاشیم تا با تیم حرفه ای که در اختیار داریم خدمات ارزنده ای را ارائه دهیم، از این رو اگر مشکلی برای سوئیچ های شما به وجود آمده است می توانید با کارشناسان دل کوک ارتباط بگیرید تا به سرعت برای رفع آن اقدام شود.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات