امروزه هارد ها با داشتن فضای ذخیره زیاد به یکی از محبوب ترین حافظه های ذخیره سازی تبدیل شده اند. ریکاوری هارد زمانی اتفاق می‌افتد که هارد شما به دلیل موارد مختلفی نظیر ضربه خوردن، آلوده شدن از طریق بد افزار ها و غیره آسیب دیده باشد و اطلاعات و داده های ذخیره شده از روی هارد پاک شود. پاک شدن اطلاعات یکی از ناراحت کننده ترین مواردی است که می تواند برای هر کسی به وجود بیاید. برای رفع این مشکل می توانید به افراد متخصص مراجعه کنید و از خدمات بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد بهره مند شوید.

خدمات بازیابی اطلاعات هارد

موسسه های مختلفی علاوه بر خدمات تعمیر هارد ها، خدمات بازیابی اطلاعات را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند شما با مراجعه به این شرکت ها می توانید از خدمات آنها استفاده کنید و اطلاعات از دست رفته خودتان را بازیابی کنید. در ادامه به بیان خدمات بازیابی اطلاعات هارد می پردازیم؛

 • تست و آنالیز کردن هارد: هنگام مراجعه شما به مرکز تخصصی، تکنسین موردنظر اقدام به تست و آنالیز کردن هارد شما می کند تا از نوع آسیب دیدگی مطلع شود و اطلاعات کاملی از هارد به دست آورد و‌همچنین بتواند برآورد مشخصی را در مورد تعمیر هارد و حفظ اطلاعات به شما ارائه دهد.
 • اعلام قیمت و هزینه ریکاوری اطلاعات هارد: پس از بررسی های انجام شده توسط متخصص مورد نظر، گزارشی مبنی بر میزان آسیب دیدگی و هزینه های قابل پرداخت به شما اعلام می شود‌.
 • شروع عملیات ریکاوری هارد: پس از اینکه شما با هزینه اعلام شده و میزان بازگشت اطلاعات تان موافقت کردید تکنسین شروع به انجام عملیات ریکاوری می کند.
 • بازیابی اطلاعات: پس از انجام عملیات ریکاوری، اطلاعات شما برگشت داده می شود و برای تحویل آن بهتر است از یک رم و یا فلش استفاده کنید.

هزینه ریکاوری هارد

هارد ها به دلایل مختلفی می توانند آسیب دیده باشند و اطلاعات داخل آنها از بین رفته باشد که متناسب با آن، هزینه برگشت اطلاعات نیز متغیر است در ادامه دلایل مختلف از بین رفتن اطلاعات و ریکاوری هارد را بیان می کنیم؛

 • هارد به دلیل ضربه خوردن شناسایی نمی شود.
 • اطلاعات هارد، به دلیل بدافزارها و ویروس ها از بین رفته است.
 • هارد به دلیل وصل شدن به گوشی و یا تلویزیون فرمت شده و اطلاعات آن از بین رفته است.
 • هارد کند شده و شناسایی نمی شود.
 • هارد روشن نمی شود.
 • اطلاعات هارد اشتباهی پاک شده و هارد آسیبی ندیده است.
 • هارد بد سکتور نرم افزاری دارد و اطلاعاتش حذف و کپی نمی شود.

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد، باعث می شود تا هارد نیاز به ریکاوری پیدا کند و هریک قیمت های متفاوتی دارند. شرکت ما تمامی این خدمات را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد و میتوانید با خیال راحت بازیابی هارد و ریکاوری آن را در اختیار ما قرار دهید.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد

مراکز مختلفی برای بازیابی و ریکاوری هارد وجود دارند ولی اینکه شما کدام مرکز را انتخاب کنید که از تکنسین های متخصص استفاده کنند و اطلاعات تان از بین نرود بسیار مهم است. از همین رو بهتر است قبل از مراجعه به هر یک از این مراکز از سابقه آنها در این زمینه اطلاعات کافی را کسب کنید. شرکت ما یکی از بهترین مراکز بازیابی و ریکاوری هارد می باشد که در این زمینه سابقه طولانی دارد و می تواند اعتماد شما را جلب کند.

در این محتوا سعی کردیم تا به صورت مختصر راجع به خدمات بازیابی اطلاعات، ریکاوری هارد و همچنین هزینه آن صحبت کنیم تا شما پیش از مراجعه به مراکز مربوطه اطلاعات کلی و مفیدی داشته باشید و بتوانید با خیال راحت برای ریکاوری هارد تان اقدام کنید.

معتبرترین برندها

سامسونگ
ایسر
فروش لنوو
فروش ایسوس
گیگابایت
تعمیرات اچ پی
اپل
تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات