تعمیر آل این وان دل

آل این وان دل یک کامپیوتر حساس بوده که این حساسیت به دلیل چند کاره بودن آن است و تعمیر آل این وان دل از سرویس های تخصصی رایان دل کوک می باشد. کارشناسان ما با مهارت و دانش فنی خود و داشتن تجهیزات مناسب آل این وان دل، با بالاترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر یا قطعات مورد نیاز را تعویض خواهند کرد. اگر از آل این وان دل استفاده می کنید و دستگاه شما دچار مشکل شده است حتما با متخصصان رایان دل کوک تماس بگیرد. آل این وان ها شبیه لپ تاپ ها هستند اما نمایشگر بزرگتری نسبت به لپ تاپ ها دارند که معمولا 19 اینچ هستند که البته در مانیتورهای بالاتر از نوزده اینچ هم به بازار ارائه شده اند.

آل این وان ها برای کسانی که نیاز به کار کردن با مانیتورهای بزرگ را دارند بسیار ایده آل هستند می دانید که بالاترین ابعاد برای مانیتور لپ تاپ هفده اینچ است. این دستگاه دارای ماوس و کیبورد بی سیم است و سایر لوازم جانبی مانند وب کم و اسپیکرها داخل آن قرار دارند. این دستگاه ها معمولا برای محیطهای عمومی به دلیل نداشتن سیم و کابل اضافی بسیار پرکاربرد هستند محیط هایی مانند بانک ها، ادارات، موسسات، کافی شاپ ها، رستوران ها بیشتر از آل این وان ها استفاده می کنند؛ و به دلیل بزرگی مانیتور، گزینه ی مناسبی، هم برای گیمرها و هم برای گرافیست ها است.

خدمات تعمیر آل این وان دل

دستگاه شما ممکن است از نظر سخت افزاری دچار مشکل شود. اگر مشکل هارد شما باشد مرکز رایان دل کوک با استفاده از تجهیزات تخصصی این مشکل را حل خواهد کرد اگر مشاهده کردید که صفحه ی شما آبی شد، هنگ کرد یا هارد شما صدا داد باید به مشکل هارد شک کنید.

گاهی ممکن است مشکل در قسمت مانیتور باشد. مانیتور بسته به مشکلی که ایجاد شده یا قابل تعمیر خواهد بود یا باید تعویض شود که در این صورت هزینه ی تعویض کمی بیشتر خواهد بود. اگر مشکل مربوط به اتصالات باشد به سادگی و باهزینه ی کم قابل تعمیر خواهد بود ولی اگر مانیتور شما شکسته یا سوخته باشد باید تعویض شود که دراین صورت هزینه ی زیادی را باید متقبل شوید.

تعمیرات آل این وان در رایان دل کوک با بیش از 25 سال سابقه کاری؛ تماس: 02145102

گاهی هم ممکن است مشکل از مادربرد شما باشد. می دانید که مادربرد اصلی ترین و مهمترین بخش کامپیوتر شماست. در آل این وان های دل وقتی سیستم خود را آپدیت می کنید ممکن است بایوس به طور صحیح عمل نکند، در این صورت بایوس باید ریکاوری شود که تیم رایان دل کوک این کار را برای شما انجام خواهند داد.

تعمیرات آل این وان دل

آل این وان دل می تواند دچار مشکل نرم افزاری هم باشد اما مشکلات سخت افزاری شایع تر هستند. کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزار دستگاه شما را تیم حرفه ای رایان دل کوک انجام خواهد داد. گاهی ممکن است مشکل از پاور تغذیه کامپیوتر شما باشد که حجم کاری باعث می شود این پاور آسیب ببیند. پاور تغذیه در این دستگاه بسیار مهم است زیرا برق مانیتور شما را هم تامین می کند. شما می توانید اگر مشکل از پاور تغذیه باشد آن را تعویض کنید. از آنجا که هزینه ی تعمیر با خرید نو این قطعه چندان تفاوتی ندارد بهتر است پاور نو را جایگزین کنید.

رایان دل کوک برای تعمیر آل این وان DELL

کارشناسان و متخصصان حرفه ای مرکز رایان دل کوک ابتدا دستگاه شما را عیب یابی خواهند کرد وبعد بهترین و کم هزینه ترین راه برای تعمیر یا تعویض قطعه در مشکلات سخت افزاری، نصب حرفه ای برنامه ها در مشکلات نرم افزاری را به شما پیشنهاد خواهند داد. دستگاه آل این وان دل دستگاهی منحصر به فرد است که برای عیب یابی و تعمیر و برطرف کردن مشکل آن باید متخصص و فنی باشید. باید بدانید که مراکز بسیاری ادعای تعمیر آل این وان دل را دارند که معمولا نه تنها تعهد لازم به کار و خدمات خود را نداشته بلکه ضمانت و پاسخگویی به مراجعین را نیز ندارند. برخی از این مراکز حتی ابزارآلات تخصصی که باید برای این دستگاه ها استفاده شوند را هم ندارند و این احتمال هست که حتی به دستگاه شما آسیب برسانند. مرکز رایان دل کوک کار خود را ضمانت میکند و بعد از انجام کار پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود زیرا همه ی متخصصان ما متعهد به کار و حرفه‌ی خویش هستند.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا رایان دل کوک ؟

آخرین مقالات