سرویس در محل آر دی کی 24

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در تکنولوژی حاصل شده است، امکان انجام دادن بسیاری از کارها در زمانی کوتاه تر وجود دارد. خرابی لوازم الکترونیکی مختلف مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای کاربران این وسایل به وجود بیاید و آنها را با دردسرهایی مواجه سازد. قطعا تعمیر کردن این وسایل نیاز به تخصص بالایی داشته و باید توسط مراکز معتبر و نمایندگی ها صورت پذیرد. آر دی کی به ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات انواع برندهای لپ تاپ، موبایل و تبلت پرداخته و مزیتی که دارد انجام این خدمات در محل است.

برای دریافت خدمات در محل توسط این مرکز، می توانید پس از تماس با مشاوران ما، از راهنمایی های آنها بهره مند گشته و در صورت نیاز درخواست حضور تعمیرکار در محل نمایید. کارشناسان نیز پس از بررسی مشکل مورد نظر، تکنسین های مجرب را به محل اعزام کرده و دستگاه را دریافت می نمایند. دستگاه مورد نظر جهت انجام تعمیرات وارد واحد عیب یابی و تعمیر شده و در نهایت به صورت صحیح و سالم و پس از انجام تست های مختلف برای مشتری ارسال می گردد. لازم به ذکر است که تعمیرکاران و تکنسین های ما تجربه بالایی در این کار داشته و دستگاه شما را در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر می نمایند.

تعمیرات در محل

در صورتی که ایراد دستگاه در همان محل قابل ترمیم باشد، تکنسین ها با استفاده از ابزارهایی که در دسترس دارند در همان مکان به تست و برطرف نمودن مشکل پرداخته و نیازی به بردن آن به تعمیرگاه نخواهد بود.

پس از انجام تعمیرات در محل، لیست هزینه ها به صورت شفاف در اختیار مشتری قرار گرفته و گارانتی تعمیرات نیز در اختیار وی قرار می گیرد. شما می توانید از پشتیبانی پس از انجام تعمیرات انواع مدل ها و برندهای لپ تاپ، تبلت و موبایل نیز بهره مند گردید و با خیال آسوده دستگاه خود را جهت تعمیرات به ما بسپارید.

مزایای استفاده از خدمات سرویس در محل چیست؟

  • صرفه جویی در هزینه ها: رفت و آمد به یک مرکز تعمیرات قطعا هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت. ممکن است مرکز تعمیراتی قابل اعتماد شما فاصله زیادی تا منزل یا محل کار شما داشته باشد و نیاز به طی کردن فاصله زیادی تا آنجا باشد. سرویس در محل می تواند از این هزینه ها تا حد زیادی کاسته و به ذخیره پول شما کمک نماید.
  • راحتی: یکی از مهم ترین مزایای ارائه سرویس در محل را می توان “راحتی” آن دانست. شما می توانید در تایم های مختلف از شبانه روز با این مرکز تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید. بدین ترتیب دیگر نیازی به طی کردن مسافت های طولانی نداشته و در منزل خود از خدمات شرکت استفاده می نمایید.
  • صرفه جویی در زمان: بسیاری از افراد شاغل، زمان کافی جهت مراجعه به تعمیرگاه و سپردن موبایل یا لپ تاپ خود به تعمیرکاران را ندارند. در نتیجه وجود سرویس در محل گزینه خوبی برای این افراد است. بدین گونه این افراد لازم نیست تا تایم خود را جهت انجام این کار خالی کنند و به راحتی و تنها با یک تماس می توانند دستگاه مورد نظر خود را عیب یابی و تعمیر نمایند.
  • شفافیت در هزینه ها: با توجه به این که در ارائه خدمات در محل در مرکز آر دی کی هزینه ها به صورت کامل در اختیار مشتری قرار می گیرد، هیچ گونه عدم شفافیت در رابطه با مبلغ پرداختی وجود نخواهد داشت و مشتری می تواند تک تک هزینه ها را به صورت مجزا و شفاف داشته باشد.