بارکدخوان ها از لوازمی هستند که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه ها برای خواندن بارکدها که اغلب شامل جزئیات کالا و یا قیمت آن می باشد مورد استفاده قرار می گیرند. بارکدخوان نیز همانند سایر لوازم در طول استفاده دچار مشکل خواهند شد، از مشکلات رایجی که برای این تجهیزات به وجود می آید عدم خواندن بارکد و یا مشکل در نور لیزر آنهاست. تعمیرات بارکدخوان به آسان ترین و بهترین شکل ممکن انجام می شود.

خدمات تعمیرات بارکدخوان

در گذشته برای خرید کالاها قیمت نقدی از مشتریان دریافت می شد اما امروزه برای جلوگیری از نقل و انتقال پول نقد، تمامی مراحل خرید به صورت دیجیتالی انجام می گیرد که در این بین می توان حساب ویژه ای بر روی بارکدخوان ها باز کرد.

خدمات تعمیر بارکدخوان در سراسر مناطق ایران به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود، مشکلات به وجود آمده برای این نوع دستگاه ها اغلب با تعویض قطعه معیوب انجام می شود. البته در برخی موارد، نیاز به تعویض قطعه معیوب نبوده و برای اینکه بتوان همانند قبل از بارکدخوان استفاده کرد قطعه مشکل دار تعمیر خواهد شد.

برخی از بارکدخوان ها در داخل ایران تولید و یا مونتاژ شده اند و برخی دیگر از سایر کشورها به ایران راه پیدا کرده اند که تمامی آنها قابل تعمیر هستند. رایج ترین برندهای بارکدخوان موجود در بازار ایران سامسونگ، توشیبا، بیکسولون، استار، اچ پی، دایمو، پروتک و…  هستند.

تعمیر بارکدخوان در محل

تعمیر بارکدخوان در محل باعث شده تا فروشگاه هایی که از این نوع دستگاه ها استفاده می کنند از مراجعه های حضوری کاسته و به سادگی اقدام به تعمیر بارکد خوان نمایند.

به طور معمول این نوع دستگاه ها قادر به اسکن کردن دو بعدی و تک بعدی بارکدها هستند، این کار توسط لیزر قرمز رنگ که بر روی برد دستگاه قرار گرفته انجام می شود.

نمایندگی هایی که در بخش تعمیرات بارکدخوان فعالیت دارند علاوه بر تعمیرات این نوع دستگاه ها، اقدام به تعمیر لیبل های پرینتر و دستگاه های پرینتر نیز می کنند. بارکدخوان از دستگاه هایی که امروزه وجود آن در بخش های فروشگاهی لازم و ضروری می باشد. این نوع تجهیزات در صورت خرابی به راحتی قابل تعمیر بوده و از این بابت هیچگونه نگرانی نخواهید داشت، تعمیرات بارکدخوان امروزه با سرعت و دقت بالایی  انجام می شود.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات