لپ تاپ ها و کامپیوترها تماما دارای هاردهای مخصوصی هستند که برای نگهداری اطلاعات از آن استفاده می شود. هارد لپ تاپ در مقایسه با هارد کامپیوتر ابعاد کوچکتری داشته اما از نظر حجم نگهداری اطلاعات تفاوت های زیادی در میان آنها مشاهده می شود. یک هارد خوب طول عمر بالایی دارد و به سادگی دچار مشکل نمی شود اما در صورت خرابی این قطعه، هیچگونه جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید آن را از طریق نمایندگی های مجاز تعمیر هارد نمایید.

خدمات مرکز تعمیر هارد دیسک

خدمات مرکز تعمیر هارد در ابتدا اقدام به بررسی مشکل به وجود آمده می کنند، برخی از هاردها بخاطر نوسات برقی دچار مشکل می شوند و برخی نیز بخاطر نصب بدافزار یا ویروس ها دچار مشکل شده که در بدترین حالت منجر به خاموشی لپ تاپ یا کامپیوتر خواهد شد.

برخی از افراد و سازمان ها اطلاعات مهمی بر روی هارد ذخیره می کنند و دوست ندارند اطلاعات خود را از دست بدهند به همین جهت تعمیرکاران هارد قبل از هر چیز اقدام به بک آپ گیری از هارد کرده تا اطلاعات شما محفوظ بماند.

امروزه انواع خدمات تعمیرات هارد در کشور انجام می گیرد و شما در هر کجای ایران که ساکن باشید می توانید از خدمات نمایندگی های مجاز بهره ببرید.

هاردهای موجود در بازار هر یک با برند خاصی تولید شده و درجه کیفی آنها یکسان نمی باشد، شما در هنگام خرید این نوع تجهیزات حتما باید به شرکت تولید کننده و نوع گارانتی محصول توجه نمایید.

شرکت هایی که خدمات مرکز تعمیر هارد ارائه می دهند در ابتدا سعی می کنند به صورت نرم افزاری اقدام به برطرف کردن مشکل نمایند، این کار می تواند با نصب یک آنتی ویروس قوی و بروز، برای از بین بردن مشکلات انجام شود، در صورتی که روش های نرم افزاری برای تعمیر هارد پاسخگو نباشد اقدام به جداسازی قطعه کرده و به تعمیر سخت افزاری آن می پردازند.

تعمیر هارد لپ تاپ در تهران

تعمیر هارد لپ تاپ در تهران و در مقایسه با سایر استان های کشور با سرعت و دقت بیشتری انجام می شود، متخصصان دوره دیده در تهران قادر به تعمیر هارد دیسک به صورت اصولی بوده و شما اگر ساکن تهران هستید می توانید با مراجعه حضوری اقدام به تعمیر این وسیله کنید و یا اگر ساکن شهرستان هستید می توانید با هماهنگی اقدام به ارسال هارد برای تعمیر نمایید.

تعمیر انواع هارد در تهران از طریق دستگاه های حرفه ای و پیچیده انجام می شود، به طور معمول هاردهایی که برند نامعتبری دارند بیشتر از سایر هاردها دچار مشکل می شوند، تجربه نشان داده هاردهایی با برند اصلی با هولوگرام اورجینال شرکتی طول عمر بالایی داشته و کمتر دچار مشکل خواهند شد، به همین جهت پیشنهاد داریم اگر قصد خرید یک هارد باکیفیت را دارید حتما از برندهای اصلی و معتبر تهیه نمایید.

چطور باید متوجه شویم که مشکل به وجود آمده برای لپ تاپ یا کامپیوتر مربوط به هارد می شود؟ 

سیستم هایی که هارد آنها دچار مشکل شده باشد یا عملکرد کندی خواهد داشت و یا روشن نخواهد شد، این کار ممکن است با خطا در هنگام بالا آمدن ویندوز نیز همراه باشد.

هزینه تعمیرات هارد لپ تاپ

برخی از همراهان عزیز از ما این سوال را دارند که قیمت تعمیر هارد دیسک چه میزان می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ما نمی توانیم یک قیمت ثابتی برای تعمیر قطعات لپ تاپ همچون هارد عنوان کنیم، به طور کلی اگر مشکل به وجود آمده بخاطر پارتیشن بندی نادرست یا ویروس باشد هزینه کمتری دارد و اگر مشکل به وجود آمده به سخت افزار هارد مرتبط شود هزینه بیشتری از شما دریافت خواهد شد.

هارد از لوازمی است که قیمت نسبتا بالایی دارد به همین جهت سعی کنید تعمیر هارد را به دست کارشناسان خبره بسپارید تا بجای خرید یک هارد جدید بتوانید از هارد قدیمی خود استفاده کنید و با اطمینان از این که، اطلاعاتتان از بین نخواهد رفت.

هارد از قطعاتی است که مدام در معرض بدافزار و ویروس قرار می گیرد به همین جهت خرابی های آن در مقایسه با سایر لوازم بیشتر می باشد. سعی کنید برای جلوگیری از خرابی این قطعه یک آنتی ویروس قدرتمند نصب کرده و از نصب نرم افزارهای ناشناس خودداری کنید، اگر مشکل به وجود آمده برای هارد با اسکن عمیق آنتی ویروس برطرف نشد شما باید آن را در اختیار مراکز تعمیرات هارد لپ تاپ قرار دهید.

معتبرترین برندها

سامسونگ

ایسر

فروش لنوو

فروش ایسوس

گیگابایت

تعمیرات اچ پی

اپل

تعمیرات لپ تاپ دل

چرا ر ایان دل کوک ؟

آخرین مقالات