چرا گوشی هواوی روشن نمیشه؟راه های برطرف کردن آن

چرا گوشی هواوی روشن نمیشه؟
زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه
خانه / مقالات / موبایل و تبلت / چرا گوشی هواوی روشن نمیشه؟راه های برطرف کردن آن

شما با در دست گرفتن گوشی هواوی خود انتظار این را خواهید داشت که بعد از زدن دکمه پاور آن روشن شود. اما وقتی دکمه پاور را فشار می دهید اما هیچ اتفاقی نمی افتند باعث نگرانی و ترس خواهید شد که البته این امری طبیعی می باشد. در ادامه این مقاله ما به دلایل روشن نشدن گوشی هواوی خواهیم پرداخت با رایان دل کوک همراه باشید. 

فهرست مطالب

چرا گوشی هواوی روشن نمیشه؟

دلایل روشن نشدن گوشی هواوی

در ادامه شما را با چند مورد از دلایل روشن نشدن گوشی هواوی آشنا کرده ایم. البته دلایل این مشکل می تواند، فاکتورهای دیگری هم باشند. به هر حال ما موثرترین فاکتورها را عنوان کرده ایم:

  1. تمام شدن شارژ گوشی

در هنگام خاموشی ناگهان گوشی و روشن نشدن آن بهتر است در مرحله اول آن را به شارژ زده و سپس کلید پاور آن را فشار دهید. گاهی اوقات شما متوجه خالی شدن شارژ خود نخواهید شد پس بهتر است این مورد را چک کنید.

  1. مشکل از نمایشگر

اگر مشکل از نمایشگر شما باشد برای اطمینان از این حالت بهتر است دکمه پاور خود را نگه دارید و گوشی را خاموش کنید و بعد از روشن کردن مجدد گوشی خود اگر صدای بوت شدن گوشی خود را شنیدید و یا لرزش روشن شدن آن را حس کردید اما صفحه ای بالا نمی آید به این معنا است که گوشی شما سالم میباشد ولی نمایشگر شما دچار آسیب شده است. رایان دل کوک، مرکز تعمیرات فوری موبایل با استفاده از قطعات اورجینال، نمایشگر گوشی شما را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض خواهد کرد.

  1. ضربه دیدن یا خیس شدن گوشی

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن گوشی های هواوی می توان به خیس شدن آن شاره کرد. هنگامی که شما گوشی خیس شده را روشن کنید باعث ایجاد اتصالات کوتاه می شود و گوشی خواهد سوخت. بهتر است قبل از روشن کردن گوشی خود از خشک بودن آن اطمینان حاصل کنید. 

لازم به ذکر است اگر گوشی هواوی شما ضربه دیده است و روشن نمی شود به دلیل وجود مشکلات سخت افزاری می باشد در این صورت بهتر است گوشی خود را به یک متخصص تعمیرات موبایل تحویل دهید. رایان دل کوک تمامی این خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

  1. وجود باگ‌های زیاد روی گوشی

اگر شما در حال کار کردن با گوشی خود هستید و یا با برنامه های در حال کار کردن می باشید اما دستگاه به طور خودکار ریستارت می شود دلیل این مربوط به باگ های موجود در برنامه می باشد. اگر بعد از ریستارت شدن گوشی دیگر روشن نشد به دلیل وجود خرابی در نرم افزار می باشد. برای حل شدن این مشکل شما باید یا گوشی خود را فلش کنید و یا به حالت تنظیمات کارخانه ای برگردانید. لازم به ذکر است در این حالت تمامی اطلاعات موجود در گوشی پاک خواهند شد بهتر از قبل از این کار از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. در صورتی که شما نتوانستید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید می توانید به رایان دل کوک مراجعه کنید و از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و از سو استفاده شدن از اطلاعات خود توسط دیگر مراکز جلوگیری کنید.

حل مشکل روشن نشدن گوشی هواوی

اگر دلایلی که در بالا عنوان شد یکی از دلایل به وجود امدن این مشکل هستند، بنابراین در ادامه با چندین راه حل میتوانید این مشکل را برطرف کنید در غیر این صورت حتما تعمیرات گوشی هواوی را به نمایندگی آن یعنی رایان دل کوک بسپارید.

  1. ری استارت کردن گوشی

گاهی به دلیل پر بودن حافظه داخلی و یا اجرای برنامه های سنگین باعث از کار افتادن گوشی و روشن نشدن آن خواهد شد. بهتر است در این حالت گوشی خود ریستارت کنید. برای این کار کافی است دکمه پاور گوشی را به مدت 15 ثانیه نگه دارید تا دستگاه شما خاموش شود. البته لازم به ذکر است زمانی که دستگاه شما خاموش است و دیگر روشن نمی شود تنها راه حل برای ریستارت کردن باید از طریق کامپیوتر انجام دهید. برای این کار بهتر است خود اقدام نکنید و گوشی خود را به یک فرد خبره واگذار کنید.

  1. نصب رم جدید

برخی از مشکلات از حد انتظار ما حادتر می باشند که با ریست شدن حل نخواهند شد در این شرایط شما باید به نصب سیستم عامل جدیدتر فکر کنید و گوشی خود را فلش کنید این راه حل نیز مانند راه قبل باعث پاک شدن اطلاعات داخل گوشی خواهد شد که باید از اطلاعات خود قبل از انجام هر کاری بکاپ بگیرید.

نتیجه گیری

قبل از سپردن گوشی موبایل خود نیاز است چند نکته را بدانید. شما باید برای رفع مشکل روشن نشدن گوشی هواوی، گوشی خود را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید که با عیب یابی درست و دقیق دستگاه گوشی هواوی شما را تعمیر کند. رایان دل کوک گوشی هواوی شما را با کیفیتی باور نکردنی مانند روز اول به شما تحویل خواهد داد. اگر خرابی گوشی شما به دلیل خراب بودن سخت افزاری باشد که روشن نمی شود احتمالاً شما باید قطعات معیوب آن را تعویض کنید برای این امر مهم است قطعاتی که باید تعویض شوند با قطعه اورجینال تعویض شود. رایان دل کوک با دارا بودن قطعات اورجینال در تعمیرات خود اطمینان حاصل را به تمامی کاربران خود داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *