7 صفحه کلید برتر ممبران 2021

7 صفحه کلید برتر ممبران 2021
زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه

7 صفحه کلید برتر ممبران 2021

زیرا سر و صدای صفحه کلید مکانیکی برای همه مناسب نیست

اگر عاشق کلیک کردن و زدن یک صفحه کلید مکانیکی نیستید ، ممکن است صفحه کلید ممبر برای شما مناسب باشد. بیشتر صفحه کلیدها صفحه کلیدهای غشایی هستند که از قسمتهای جداگانه تشکیل نشده اند ، بلکه از یک سطح زیرین مسطح با پد های فشاری تشکیل شده است که با فشار دادن کلیدها آنها را فعال می کنید.

 هنگامی که کلیدها را فشار می دهید ممکن است حس لامسه قوی نداشته باشند ، اما این مزیت را دارد که نیاز به فشار کمتری دارد و ساکت تر است. چه به ارگونومی ، قیمت مناسب و یا هردو علاقه داشته باشید ، ما بهترین صفحه کلید غشایی را که می توانید برای مصارف اداری و شخصی خریداری کنید جمع آوری کرده ایم.

 

صفحه کلید Logitech G213

بهترین در مجموع:

G213 لاجیتک یکی از بهترین صفحه کلیدهای ممبران است که کمتر از 50 دلار می توانید تهیه کنید. دارای زنگ ها و سوت های صفحه کلید بازی مجلل در سطح ابتدایی است.

در بالای صفحه کلید ، مجموعه ای اضافی از کلیدها برای بازی ، رسانه و نور را خواهید یافت. قفل های کلیدی بلند هستند و تکرار رضایت بخش کلید مکانیکی را انجام می دهند ، اگرچه برای پاسخ دادن به آن فشار زیادی نیاز ندارند و نسبتاً بی صدا هستند.

 صفحه کلید همچنین از فناوری ضد شبح استفاده می کند ، به این معنی که می توانید همزمان از چندین کلید بدون مشکل استفاده کنید. همچنین ضد سرقت است و شما را از سردرد نیاز به خرید صفحه کلید جدید در صورت پاشش تصادفی محافظت می کند.

 یک نور پس زمینه رنگین کمان جذاب وجود دارد که می توانید آن را با بیش از 16.8 میلیون روش مختلف ، از جمله جلوه هایی مانند دوچرخه سواری رنگ و تنفس ، سفارشی کنید.

صفحه کلید Razer Cynosa Chroma

نایب قهرمانی ، به طور کلی:

 Cynosa Chroma از Razer یک صفحه کلید غشایی مناسب است که به دلیل هزینه کم و کیفیت بالا از آن قدردانی می شود.

 طراحی آن مقاوم در برابر نشت است بنابراین در هر زمان ایمن می ماند. کلیدها هنگام لمس نرم می شوند و به دلیل ساخت گنبد لاستیکی بی صدا هستند و شما قادر خواهید بود تا ده فرمان را به طور همزمان انجام دهید.

برخی از کلیدهای مفید شامل کلیدهایی برای رسانه ، میزان صدا ، ضبط ، بازی ، نور پس زمینه ، خواب و نشانگرهای LED است. از طریق برنامه Razer Synapse 3 می توانید نور پس زمینه RGB آن را به 16.8 میلیون روش مختلف سفارشی کنید.

صفحه کلید دارای مچ دست ارگونومیک خاصی نیست ، اما پاهای قابل تنظیم برای متناسب با قد دست ها هنگام تایپ وجود دارد. در حالی که سوئیچ های مکانیکی فشرده ای ندارد ، بسیاری از بازبین ها هنوز گفتند که آنها احساس نرم و زمان پاسخگویی را دوست دارند. اگر برای راه اندازی آن به کمک نیاز دارید یا آن را خیلی دوست ندارید .

 

صفحه کلید چند رنگ

بهترین بودجه: Rii RK100+

 RI100+ Rii با 104 کلید استاندارد ، احساس یک صفحه کلید نیمه مکانیکی را بدون برچسب قیمت زیاد تکرار می کند.

 دارای نور پس زمینه رنگین کمان با کلیدهای زیبا و جدا شده ، بنابراین استفاده از آن در تنظیمات مختلف نور آسان است. چراغها پس از 10 دقیقه بیکاری خاموش می شوند و وقتی هر کلید را می زنید دوباره به طور خودکار دوباره روشن می شود.

برای روشن و خاموش کردن چراغ ها ، همچنین می توانید از کلید Fn با پیکان بالا و پایین برای تنظیم سطوح استفاده کنید.

 صفحه کلید ممبر با اکثر سیستم ها سازگار است ، اگرچه ویژگی نور پس زمینه با رایانه های Mac کار نمی کند. علاوه بر این ، برای یک صفحه کلید کامل ، سبک و راحت حمل می شود و وزن آن کمتر از دو پوند است.

 

صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت برای مشاغل

بهترین ارگونومیک:

صفحه کلید ارگونومیک مایکروسافت بر طراحی تمرکز می کند که راحتی و بهره وری را به حداکثر می رساند ، چه در حال ارسال ایمیل باشید و چه در یک جلسه بازی شدید.

کلید تقسیم شده شما را تشویق می کند که مچ دست و ساعد خود را در موقعیت طبیعی قرار دهید. صفحه کلید غشایی همچنین دارای شکل گنبدی و کف دست است که به شما کمک می کند مچ دست خود را در موقعیت مناسب قرار دهید.

آیا می خواهید آن را از استراحت مچ بردارید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را بکشید زیرا با آهنربا متصل می شود. علاوه بر این ، صفحه شماره از بقیه دستگاه جدا است ، بنابراین می توانید میز کار خود را به هر نحوی که دوست دارید مرتب کنید و هنگام انجام یک کار سنگین اعداد آن را بیرون بکشید.

 یکی دیگر از ویژگی های صرفه جویی در فضا عدم وجود سیم است ، زیرا صفحه کلید ارگونومیک از دانگل استفاده می کند که آن را به رایانه شما متصل می کند.

 

صفحه کلید سیمی Kensington Slim

بهترین باریک:

اگر به صفحه کلید مدرن اپل علاقه دارید اما بودجه کافی برای آن ندارید ، صفحه کلید سیمی Kensington Slim Wired یک جایگزین عالی است. لوازم جانبی مینیمالیستی رایانه در هر میز کار عالی به نظر می رسد و یک وسیله کار است.

وزن صفحه کلید کامل تنها 2.15 پوند و ضخامت آن 0.75 اینچ است. کلیدهای کم مشخصات و الهام گرفته از لپ تاپ بی صدا هستند اما کنترل دقیق و بازخورد خوبی را نیز ارائه می دهند بدون نیاز به فشار زیاد برای استفاده. تعدادی از مفیدترین و راحت ترین دکمه ها عبارتند از صدا ، بی صدا و خواب.

 صفحه کلید همچنین دارای کفی لاستیکی است تا هنگام استفاده از آن حرکت نکند. بعلاوه ، در زیر آن لبه های لگنی پیدا می شود که آن را در زاویه 30 درجه بالا می برند.

7 صفحه کلید برتر

صفحه کلید Typematrix 2030 Reach

بهترین برای دقت:

یکی از ارگونومیک ترین راه حل ها برای تایپ ، صفحه کلید Typematrix 2030 Reach دارای ستون های عمودی مستقیم است ، بنابراین تایپ دقیق و راحت آن آسان است. با این وجود ، اکثر کاربران هنگام امتحان کردن از یک منحنی یادگیری استفاده می کنند.

چیدمان متفاوت از آن چیزی است که اکثر مردم به استفاده از آن عادت دارند. به عنوان مثال ، کلیدهای عقب و ورودی در مرکز صفحه کلید غشاء قرار دارند ، زیرا معمولاً از آنها استفاده می شود. با استفاده از این فرم ، برای اجرای این توابع نیازی به دسترسی به صورتی نخواهید داشت.

موارد دیگری که باید در نظر داشته باشید: صفحه کلید از کابل USB استفاده می کند و وزن آن 1.75 پوند است. FYI: کلیدها نازک و شبیه به کلیدهای لپ تاپ هستند ، بنابراین این بهترین انتخاب برای دوستداران صفحه کلید مکانیکی نیست.

 

صفحه کلید Razer Ornata Chroma Mecha-Membrane

بهترین ترکیبی:

Ornata Chroma Razer بهترین هر دو جهان را با یک فرم غشای مکانیکی ترکیب می کند. دارای گنبد لاستیکی غشایی است که برای جلسات طولانی راحت است و همچنین یک کلیک مکانیکی لمسی که بازخورد را برای تایپ سریع بدون نیاز به فشار زیاد انگشت ارائه می دهد. ارتفاع این کلیدها به اندازه صفحه کلید لپ تاپ نیست و با فشردن آنها یک کلیک رضایت بخش ایجاد می کند.

صفحه کلید ممبر دارای فناوری ضد شبح است که به شما امکان می دهد حداکثر ده فرمان را همزمان انجام دهید. دارای یک استراحتگاه چرمی مغناطیسی ارگونومیک برای مچ دست است که هنگام تمیز کردن یا صرفه جویی در فضای میز به راحتی می توانید آن را بردارید.

 نورپردازی نیز از ویژگی های بسیار لذت بخش است. هر کلید دارای یک نور پس زمینه جداگانه است که از Razer Chroma با گزینه های مختلف برای ایجاد یک ظاهر رنگارنگ استفاده می کند.

7 صفحه کلید برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *