بهترین ایرپاد های بازار 2021

بهترین ایرپاد
زمان مطالعه مطلب 6 دقیقه

اپل این روند را با AirPods آغاز کرد و در حال حاضر هدفون های بدون سیم در همه جا وجود دارد. در اینجا آنچه شما باید بدانید، از جمله بهترین ایرپاد های بی سیم واقعی که آزمایش کرده ایم، آمده است. اگر فکر می کنید اصطلاح “بی سیم واقعی” مانند اصطلاحات فروش به نظر می رسد، ما با شما هستیم. صرف نظر از اینکه شما آنها را “بی سیم واقعی”، “بدون کابل” یا “بدون سیم” می نامید ، تفاوت مهم بین این هدفون و هدفون معمولی   ها و نداشتن کابل اتصال گوش ها است.

اگر به سادگی یک جفت ایرپاد بلوتوث برای ورزش می خواهید و مشکلی برای اتصال کابل ایرپاد به پشت گردن خود ندارید، می توانید از خواندن دست بکشید و به لیست ما مراجعه کنید. بهترین هدست های بی سیم بروید. با این اوصاف، یک چیز آزادکننده در مورد استفاده کابل از سیم وجود دارد.

ممکن است توجه داشته باشید که ایرپاد های استاندارد، در این لیست نیستند. در حالی که اپل ممکن است دسته بی سیم واقعی را رواج داده باشد، ایرپاد ها نسبت به رقبا دارای نقص هایی هستند، به ویژه ایرپاد پرو خود اپل، که ما آن را بیشتر دوست داریم. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید برخی از معیارهای کلیدی را که هنگام خرید یک جفت ایرپاد واقعی باید در نظر بگیریم، مرور کنیم.

بهترین ایرپاد های بازار
بهترین ایرپاد های بازار airpad

کنترل های روی ایرپاد

اگر یک محبوبیت در مورد بهترین ایرپاد ها وجود داشته باشد که بسیاری از مدلها در بخش عملیات به اشتراک می گذارند، این است که به راحتی می توانید موسیقی را موقتاً متوقف کنید، از یک آهنگ رد شوید یا یک دستیار صوتی را احضار کنید، در حالی که شما فقط قصد دارید یک هدفون را بیرون بیاورید یا آن را کمی تنظیم کنید. در بسیاری از گوشی هایی که آزمایش کرده ایم املاک زیادی وجود ندارد و بنابراین بیشتر قسمت بیرونی پنل به کنترل مسکن اختصاص داده شده است.

مدلهای جدیدتر موفق به ایجاد تعادل بین عملکرد و طرح می شوند. برخی از دکمه های لمسی واقعی برای کنترل پخش، مدیریت تماس، ناوبری آهنگ و میزان صدا استفاده می کنند. برخی دیگر کنترل هوشمندانه ای را بین دو گوش با پنل های لمسی تقسیم می کنند. برای مثال، ضربه زدن به گوش چپ، یک مسیر را به عقب پرش می کند، در حالی که ضربه زدن به راست، پخش را به جلو می انجامد. 

علیرغم نیاز به کمی تفکر بیشتر قبل از ضربه زدن، در نهایت تقسیم کنترلها بین دو گوش نشان می دهد که بصری است. بنابراین پانل های کنترل روی گوش خلاق تر و کاربرپسندتر می شوند، اما هنوز راهی برای پیش روی آنها وجود دارد تا با مدل های بی سیم سنتی مطابقت داشته باشند.

در مورد جفت شدن بلوتوث، روش جفت شدن آسان تر از AirPods یا Powerbeats Pro (اگر دستگاه iOS دارید) پیدا نخواهید کرد، که در وهله دوم که آنها را به لطف H1 اپل روشن می کنید، اساساً همه کارها را برای شما انجام می دهد ( یا W1 قدیمی) تراشه هدفون. اتصال سایر جفت ها هنوز در منوی تنظیمات بلوتوث تلفن شما نسبتاً ساده است.

بهترین ایرپاد های بازار 2021
بهترین ایرپاد های بازار

عمر باتری واقعی بی سیم

عمر باتری پاشنه آشیل از رده بی سیم واقعی است. عمر معمولی تخمین زده شده باتری ( به خاطر داشته باشید که نتایج شما با میزان حجم آن متفاوت خواهد بود) در حدود شش ساعت به پایان می رسد. البته اگر شما نیاز به تغذیه دو گوش به طور جداگانه دارید، میزان باتری سریعا کاهش پیدا میکند.

راه حل ضروری که (تقریبا) همه این طرح ها مشترک هستند یک قاب شارژ است. هر قاب از گوشی ها در صورت عدم استفاده محافظت می کند و آنها را به طور همزمان شارژ می کند. اکثر قاب ها دارای دو شارژ اضافی کامل هستند، بنابراین می توانید هدفون خود را در حال حرکت شارژ کنید. بعید نیست که این جنبه ضعیف از قلمرو بی سیم واقعی تا حدی بهبود یابد که دیگر مسئله ای نخواهد بود.

اگر ایرپاد را گم کنم چه کنم؟

این قابل درک است که نگرانی بسیاری از کاربران بی سیم بالقوه است. به ما اجازه دهید ترس های شما را برطرف کنیم. ما می توانیم بگوییم که پس از بیش از یک سال آزمایش، باید خیلی تلاش کنید تا یک هدفون را از دست بدهید. در وهله اول، تقریباً هر جفتی که آزمایش کرده ایم، بدون این که راحتی بودن خود در گوش را از دست بدهد، از یک گوشی بسیار مطمئن برخوردار است. بیشتر گوشی ها بزرگتر از گوش های معمولی هستند، در حالی که هنوز احساس سبکی دارند و احتمال از دست دادن آن هنگام ورزش (یا در هر زمان دیگر) نسبتاً کم است.

در مورد قرار دادن اشتباه یک هدفون در هنگام عدم استفاده، این نیز بعید به نظر می رسد. قاب شارژ بطور ذاتی با تجربه کاربر در ارتباط است. مانند قطع کردن تلفن یا خاموش کردن تلویزیون پس از اتمام تماشای خود، به طور خودکار برای قرار دادن و شارژ هدفون دست خود را در دست خواهید گرفت.

اما اگر فقط یک هدفون را از دست بدهید، بسیاری از شرکت ها مانند اپل با کمال میل یک à la carte اضافی را با قیمت کمتر از قیمت یک مجموعه کامل جدید به شما می فروشند. اگر به نظر می رسد از دست دادن یک هدفون چیزی است که می توانید برای شما اتفاق بیفتد، باید تحقیق کنید که آیا مدل مورد علاقه شما این گزینه را ارائه می دهد یا خیر.

بهترین air-pad های بازار
بهترین air-pad های بازار

طرح های مناسب ورزش

با کمال تعجب، بسیاری از این مدل های بدون سیم می توانند در باشگاه بدنسازی استفاده شوند و حتی قابلیت کار کردن در محیط مرطوب را هم دارند، با وجود این واقعیت که هر ایرپادی دارای تماس شارژ در داخل است. بررسی  امتیاز IP برخی از هدفون های ورزشی فقط دارای استاندارد IPX4 هستند، بنابراین می توانند مرطوب شوند اما شستن آنها سخت است. بقیه دارای رتبه IPX7 هستند، به این معنی که می توانند در صورت شستشو و غوطه ور شدن زنده بمانند.

اگر دوام و طراحی واقعی ضد آب اولویت اصلی شما هستند، یا باید کاربرپسندی خود را فدا کنید، یا یک طرح بی سیم سنتی به سبک گردن بند انتخاب کنید. 

هدفون با برنامه

بسیاری از مدل هایی که آزمایش کرده ایم از برنامه هایی استفاده می کنند که توسط سازنده برای کنترل پارامترهای مختلف و روند راه اندازی طراحی شده است. برخی به شما امکان می دهند تایمرهای خاموش خودکار را تنظیم کنید، پیامهای صوتی را غیرفعال کنید و player را کنترل کنید. برخی دیگر دارای EQ قابل تنظیم توسط کاربر و یا حالت های گوش دادن به محیط (برای گوش دادن به صدای اطراف) هستند که قابل تنظیم هستند.

لغو شدن سر و صدا

ANC (حذف نویز فعال) یک ویژگی نسبتاً جدید در حوزه بی سیم واقعی است، اما به سرعت محبوبیت خود را به دست آورد. جفت هایی که بهترین حذف نویز را ارائه می دهند گران تر هستند، اگرچه هنوز در مقایسه با هدفون های فوق درجه یک ANC مقرون به صرفه هستند. مدل های برتر مورد آزمایش ما در حال حاضر در محدوده قیمت 250 تا 300 دلار از شرکت هایی مانند اپل، بوز و سونی هستند، اما برخی از ایرپادهای دیگر با قیمت زیر 150 دلار موجود هستند.

چقدر باید برای ایرپادهای بی سیم واقعی هزینه کنید؟

بین انتخاب ما در دسته بی سیم واقعی و یک جفت ایرپاد بی سیم معمولی متصل به هم تفاوت چشمگیری وجود دارد. شما می توانید با 40 دلار ایرپادهای بی سیم خوب دریافت کنید، اما معمولاً می توانید حداقل دو برابر بیشتر برای بی سیم واقعی هزینه کنید. (اگرچه چند استثناء با کیفیت و فوق العاده مقرون به صرفه وجود دارد، اما این یک قاعده نیستند.) قیمت پایه اکثر گزینه های بی سیم واقعی در حدود 100 دلار است و بهترین مدلها 200 دلار یا حتی 300 دلار قیمت دارند. اگر به دنبال یک جفت ایرپاد با قابلیت حذف نویز هستید، مطمئناً نزدیک به 200 دلار یا بیشتر هزینه خواهید کرد.

بهترین ایرپاد های بازار 2021
بهترین ایرپاد های بازار 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *