بهترین هدفون

هدفون
زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

بهترین هدفون

 نیازی نیست هزینه زیادی صرف کنید تا صدای با کیفیت بالا به گوش شما سرازیر شود. در اینجا مواردی را که باید در یک جفت هدفون یا هدفون با قیمت مناسب و انتخاب های برتر ما جستجو کنیم ، جستجو کنیم.

کمتر از 10 سال پیش تصور عنوانی مانند عنوان بالا دشوار بود – تولیدکنندگان هدفون ارزان قیمت به سادگی کد را ترک نکرده بودند. اما زمان تغییر کرده است و مهندسان صدا به چیزی رسیده اند که قبلاً غیرقابل تصور بود: هدفون های ارزان قیمت اکنون می توانند بیس پررونق و قابل لمس را بدون تحریف پمپاژ کرده و به طور کلی کیفیت صدای بسیار محکمی را ارائه دهند.

اگر وضوح و تعادل سطح استودیویی که به دنبال آن هستید ، هنوز باید مقدار قابل توجهی پول خرج کنید. اما اگر می خواهید عملکرد صوتی ذاتی گوشواره های استاندارد با دستگاه های تلفن همراه را بهبود ببخشید و می خواهید این کار را بدون شکستن بانک انجام دهید ، این امکان وجود دارد. در مورد چیزهایی که باید در یک جفت هدفون مقرون به صرفه جستجو کنید ، همراه با گزینه های برتر ما زیر 50 دلار ، بخوانید.

 

Earbuds در مقابل Earphone (In-Ear)

بیایید سریع اصطلاحات “earbuds” و “earphone” را تعریف کنیم. ایرباد – با وجود اصطلاحات بازاریابی بسیاری از تولیدکنندگان – هدفون نیستند و شرایط قابل تعویض نیستند. گوشواره وارد مجرای گوش نمی شود. آنها صاف هستند و درست در خارج از کانال نشسته اند و اغلب می توانند در گوش نسبتا شل بنشینند و در مورد تصاویر دقیق استریو و پاسخ باس مشکل ایجاد می کنند.

از طرف دیگر ، هدفون ها فقط کمی وارد کانال گوش می شوند. لبه های سیلیکونی آنها با خیال راحت کانال را می بندند ، که دو کار را انجام می دهد: یک تنظیم ایمن و یک تصویر استریو دقیق (که در آن هر دو گوش به همان میزان صدا دریافت می کنند). آب بندی کانال گوش نیز ساده ترین راه برای ایجاد حس افزایش پاسخ باس است.

بنابراین ، یکی از راه های جلوگیری از صدای ضعیف در قلمرو زیر 50 دلار این است که مطمئن شوید از هدفون خودداری کرده و با گوشی هایی که کانال را می بندند چسبیده اید. حتی در آن صورت ، هیچ تضمینی وجود ندارد که صدا فوق العاده به نظر برسد ، اما این گامی در جهت درست است-بسیاری از هدفون هایی که ما بررسی کرده ایم جفت های ضد عرق و مناسب ورزش هستند و تقریباً همه آنها شامل میکروفن های داخلی مفید و کنترل از راه دور 

 

ارزانترین هدفون
ارزانترین هدفون

هدفون (روی گوش )

ما می توانیم هدفون (که با هدفون داخل گوش یکسان نیست) را به دو دسته تقسیم کنیم. هدفون های دور گوش یا گوش ، با فشار دادن گوشواره بالشتک به ناحیه اطراف گوش ، مهر و موم ایجاد می کنند. هدفون فوق شنوایی یا هدفون روی گوش ، معمولاً از فشار کم بر روی گوش برای ماندن در محل خود استفاده می کند. هر دو سبک می توانند یک تجربه صوتی جامد را ارائه دهند ، بنابراین در مورد راحتی و ترجیح شخصی است.

هدفون های بودجه در سالهای اخیر واقعاً بازی خود را آغاز کرده اند و نه فقط از نظر پاسخ باس. طرح های شیک تر ، با مواد بهتر و تناسب بیشتر نسبت به گذشته وجود دارد. ما همچنین جفت های فوق سبک را مشاهده می کنیم که به نحوی موفق به فراخوانی قدرت زیادی می شوند.

در حالی که هدفونهای بودجه تمایل بیشتری بر بیس دارند ، اما یک شگفتی این است که علاوه بر برخی گزینه های بسیار راحت و شیک ، مدلهای جدی تری نیز برای ضبط استودیوها یا فایلهای صوتی با بودجه جدی وجود دارد.

در حالی که هدفون های مناسب ورزشگاه وجود دارد ، اما اکثر گزینه های مناسب قیمت زیر 50 دلار ندارند ، بنابراین ممکن است بخواهید هزینه بیشتری خرج کنید یا از جفت های گوش ساز مناسب ورزش استفاده کنید.

 

بهترین هدفون
بهترین هدفون

بهترین هدفون بلوتوث ارزان

به طور کلی ، این مقوله ای است که هنوز در محدوده قیمت بودجه رشد نکرده است ، و اگر بتوانید بیشتر به 100 دلار متمایل شوید ، گزینه ها تا حد زیادی باز می شوند. با این وجود ، گزینه های بسیار خوبی برای امتحان وجود دارد ، از جمله چند  جفت بی سیم واقعی شگفت آور مناسب 

لغو سر و صدا

مدار موثر حذف نویز گران است ، و در حالی که مطمئناً می توانید مارک هایی را پیدا کنید که سعی می کنند هدفون های حذف نویز فعال را با قیمت کمتر از 100 دلار یا حتی کمتر از 50 دلار به شما بفروشند ، مدارها به خوبی کار نمی کنند. آنها به احتمال زیاد صدای محیطی را که نمی توانند با افزودن صدای خش خش از بین ببرند ، پنهان خواهند کرد. این بدان معنا نیست که عملکرد صوتی نمی تواند مناسب باشد ، اما دلیلی وجود دارد که سری QuietComfort از Bose ارزان نیست – هیچ چیز در مورد فناوری حذف نویز به راحتی در مدل مقرون به صرفه تولید نمی شود. به عبارت دیگر ، در این محدوده قیمتی به دنبال هیچ هدفونی برای حذف نویز نباشید. با این اوصاف ، لیست  بهترین هدفون های حذف نویز و بهترین هدفون های بدون سر و صدا برای حذف نویز را  برای مدل های برتر که آزمایش کرده ایم ، بررسی کنید.

 

شما نیز می توانید مقالات دیگر را از سایت رایان دل کوک مشاهده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *