نمایندگی تعمیرات تخصصی شبکه

تماس با مشاوران : 45102-021

ارسال رایگان

تیم متخصص

پشتیبانی رایگان

تعمیرات شبکه

امروزه شبکه ها جایگاه ویژه ای در میان تجهیزات پیدا کرده اند، ساختار کلی شبکه ها با یکدیگر متفاوت بوده و با کنار هم قرار گرفتن در کارهای مهم به ما یاری می کنند. شبکه و سرور باید به صورت اصولی نصب و راه اندازی شوند تا مشکلی برای آنها به وجود نیاید. به طور کلی تجهیزات شبکه به دو قسمت نرم افزار و سخت افزار خلاصه می شود و می توان پروتکل های مختلفی را بر روی آنها پیاده سازی کرد. یکی از تعمیرات شبکه، اینترنت می باشد که در بستر لایه های نرم افزاری نصب و راه اندازی شده است.

مرکز تعمیرات فوری

راه اندازی ویپ

تعمیرات سوئیچ

تعمیرات مودم

تعمیرات روتر

تعمیرات سرور

تعمیرات اکسس پوینت

تعرفه خدمات شبکه

به طور کلی تعرفه خدمات شبکه با یکدیگر یکسان نمی باشد و به موارد زیادی وابسته است، به طور کلی مواردی که در کاهش یا افزایش قیمت خدمات شبکه موثر است عبارتند از نوع شبکه، نوع زیرساخت، میزان گستردگی، ابعاد و مواردی از این قبیل.

تجهیزات پیشرفته شبکه قیمت بالاتری داشته و توسط تیم متخصص نصب و اجرا می شود. امروزه افراد می توانند متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند یک شبکه مجهز و متناسب با گروه کاری خود راه اندازی کنند.

تعرفه خدمات شبکه شامل کابل کشی ها نیز می شود، برای این کار از کابل های مختلفی استفاده می شود و شما می توانید مناسب ترین کابل را به این منظور تهیه کنید.

قبل از راه اندازی شبکه ها باید هزینه های اجرایی به طور دقیق و کامل بررسی شود. 

مواردی که بر تعرفه خدمات شبکه موثر هستند

 • نوع کابل های مورد استفاده 
 • نصب داکت و ماژولار
 • نصب ترانکت
 • نصب فیوژن های نوری
 • نصب انواع پچ پنل ها
 • نصب دوربین های مدار بسته
 • نصب دستگاه های DVR و NVR
 • نصب اکسس پوینت و کلیدهای مینیاتوری

وسعت پروژه اجرایی، موقعیت، نوع کابل ها و پهنای باند از مهم ترین مواردی هستند که در افزایش تعرفه خدمات شبکه تأثیر خواهند گذاشت. اگر بودجه کافی در اختیار داشته باشید می توانید مجهزترین شبکه را با وسعت بالایی راه اندازی و به بهره برداری برسانید.

تعمیرات سرور

تعرفه خدمات اکتیو شبکه

نصب تجهیزات اکتیو شبکه حتما باید توسط افراد متخصص و باتجربه انجام گیرد. منظور از اکتیو شبکه فعالیت های نرم افزاری شبکه هاست و بیشتر به بخش پیکربندی و تنظیمات آن وابسته است. تجهیزات اکتیو شبکه از مارد قابل پیکربندی هستند که بر روی دستگاه های شبکه انجام می گیرد.

افرادی که در بخش نصب و راه اندازی اکتیو شبکه فعالیت دارند در ابتدا باید نیازهای مشتری را تعیین کنند و سرویس ها و تجهیزات را بر پایه نیاز مشتری فراهم آورند، پس از تأمین تجهیزات شبکه نوبت به نصب و اجرای آنها می رسد که باید به شکل کاملا ایمن انجام شود.

برای راه اندازی اکتیو شبکه برای چه مواردی تعرفه پرداخت می شود؟

 • نصب انواع UTM، فورتی کیت و سوفوس
 • پیکربندی و تنظیم انواع اکسس پوینت ها، مودم ها، سوئیچ، روتر و…
 • نصب فایروال های امنیتی و نرم افزاری همانند کریو، میکروتیک.
 • نصب برنامه پشتیبان گیری داده ها، عیب یابی شبکه، شناسایی مشکلات
 • راه اندازی دامین ها، دی ان اس و سرویس های تحت شبکه

علاوه بر مواردی که عنوان شد موارد دیگری در تعرفه خدمات شبکه اکتیو موثر هستند که شامل راه اندازی انواع ماشین های مجازی، چاپگرهای تحت شبکه، مجازی سازی سرورها و موارد دیگر می باشد.

تمامی مواردی که در تجهیزات شبکه نصب و اجرا می شود باید به نحوی باشد که امکان اتصال شبکه به شعبه های داخلی و خارجی فراهم باشد. علاوه بر این تجهیزات شبکه باید به نوعی راه اندازی شده باشند که در آینده امکان ارتقای آن وجود داشته باشد.

تعرفه خدمات شبکه با در نظر گرفتن نوع شبکه نصب شده و مشکل به وجود آمده تعیین می شود، اغلب شبکه ها دارای انواع آنتی ویروس ها، برنامه های امنیتی و نرم افزارهای مدیریت داده هستند که برای جلوگیری از آسیب نرم افزاری نصب و راه اندازی شده است.

نکته مهمی که نیاید از آن چشم پوشی کرد نحوه نگهداری و تعمیرات شبکه می باشد. از تجهیزات مودم گرفته تا پیشرفته ترین تجهیزات شبکه باید توسط افراد متخصص مراقبت و تعمیر شوند. اگر مشکلی برای تجهیزات شبکه شما به وجود آمده و یا می خواهید اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید هم اکنون می توانید با کارشناسان رایان دل کوک تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم در این خصوص را دریافت کنید.

آخرین مقالات