تعمیرات تخصصی ماشین های اداری

تماس با مشاوران : 45102-021

ارسال رایگان

تیم متخصص

پشتیبانی رایگان

ماشین های اداری

ماشین های اداری شامل مجموعه بزرگی از انواع تجهیزات هستند که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده گرفته و در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. تعمیر ماشین اداری هم به صورت نرم افزاری و هم سخت افزاری انجام می شود، برخی از مشکلاتی همچون عدم شناسایی دستگاه توسط کامپیوتر به خاطر نصب نبودن درایوهای آن می باشد که به راحتی قابل تعمیر می باشد.

تعمیر ماشین های اداری

تعمیر ماشین اداری حتما باید توسط افراد متخصص و خبره انجام شود، مشکلات سخت افزاری رایج که برای این نوع تجهیزات به وجود می آید در بخش اصلی یعنی برد دستگاه است، اگر با جزئیات بیشتری به بخش برد ماشین های اداری توجه کنیم می بینیم که از اجزای پیچیده ای ساخته شده اند، بخاطر مشکلاتی همچون نوسانات برقی یا عدم استفاده از محافظ مناسب، باعث آسیب رسیدن به برخی از قطعات دستگاه می شود که با جایگزین کردن قطعه معیوب مشکل برطرف خواهد شد.

از مشکلات دیگری که برای ماشین های اداری به وجود می آید شامل مشکلات نرم افزاری همچون عدم شناسایی پورت ها، نصب نبودن درایور مخصوص، عدم پشتیبانی ویندوز از دستگاه و مواردی از این قبیل می باشد که به سرعت تعمیر شده و هزینه زیادی برای تعمیر آن صرف نخواهد شد.

مرکز تعمیرات فوری

تعمیرات بارکد خوان

تعمیرات پرینتر

تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات اسکنر

تعمیرات فیش پرینتر

تعمیرات کارتریج

خدمات ماشین های اداری

خدمات تعمیر ماشین های اداری توسط مراکز مختلف در کشور انجام می شود، برخی از این تجهیزات در داخل ایران مونتاژ یا ساخته شده اند و شامل گارانتی نیز هستند به همین جهت در صورت بروز مشکل می توانید از خدمات پس از فروش آن بهره بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین های اداری توسط مراکز مختلف در کشور انجام می شود، برخی از این تجهیزات در داخل ایران مونتاژ یا ساخته شده اند و شامل گارانتی نیز هستند به همین جهت در صورت بروز مشکل می توانید از خدمات پس از فروش آن بهره بگیرید.

نمونه دیگری از انواع ماشین های اداری به صورت وارداتی در بازار به فروش می رسد که برخی دارای گارانتی نیستند و در صورت بروز هرگونه مشکل برای اجزای آن، می بایست دستگاه را در اختیار افراد متخصص برای تعمیر قرار دهید.

مجموعه اینترنتی رایان دل کوک خدمات ارزنده ای در زمینه ماشین های اداری در اختیارتان قرار می دهد، اگر در این زمینه نیاز به پشتیبانی دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پرینتر

پرینتر از دستگاه های بسیار مهم و حائز اهمیت است که امروزه در بخش های اداری و مراکز مختلف از آن ها برای گرفتن پرینت استفاده می شود، این دستگاه ها توسط کابل مخصوصی به کامپیوتر متصل می شوند و برای گرفتن پرینت های تصویری، متنی و…  می توان از آن استفاده کرد. از پیشرفته ترین پرینترهای موجود در بازار می توان به مدل هایی اشاره کرد که قابلیت گرفتن پرینت های رنگی را دارند.  افرادی که در بخش تعمیر ماشین های اداری فعالیت دارند می توانند مشکلات مربوط به پرینترها را عیب یابی و تعمیر کنند.

دستگاه کپی

دستگاه های کپی همانطور که از نام آن نیز مشخص است در جهت گرفتن کپی از آنها استفاده می شود، از این مدل تجهیزات جهت کپی های سیاه و سفید یا رنگی از مدارک، اسناد مهم و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

دستگاه کپی گاها دچار مشکلات مختلفی شده که باعث می شود ما نتوانیم عملکرد مناسبی از آن داشته باشیم. این دستگاه ها اغلب دارای کارتریج های مخصوصی هستند که در طول استفاده باید شارژ شوند. برخی از مشکلاتی که باعث می شود کپی به صورت کمرنگ انجام شود بخاطر تمام شدن جوهر کارتریج می باشد.

اسکنر

برخی از پرینترها قابلیت اسکن گرفتن را نیز دارند، بعضی از دستگاه ها نیز تنها قادر به گرفتن اسکن بوده و نمی توان از آنها برای موارد دیگر استفاده کرد. اسکنر از طریق نور لیزری مخصوصی که درون آن قرار گرفته است قابلیت اسکن کردن اسناد و مدارک مهم را دارد. این نوع دستگاه ها کمتر از سایر ماشین های اداری دچار مشکل شده و بیشتر مشکلات به وجود آمده به بخش نرم افزاری آنها مربوط می شود. تعمیر اسکنر به سادگی و از طریق برخی از دستگاه ها انجام می گیرد البته لازم به ذکر است قبل تعمیرات سخت افزاری اسکنرها، حتما باید مشکلات نرم افزاری بررسی شده و چنانچه مشکل رفع نشد اقدام به تعمیر سخت افزاری شود.

فیش پرینتر

فیش پرینترهای حرارتی و لیزری از رایج ترین تجهیزاتی هستند که به صورت خانگی و اداری استفاده می شوند، برخی از این تجهیزات قابلیت لیبل زدن را نیز داشته و کمک زیادی در این زمینه به افراد کرده اند. فیش پرینترهای حرارتی از رایج ترین و پر استفاده ترین تجهیزاتی بوده که برخی به صورت رومیزی و برخی فیش پرینترهای قابل حمل هستند.

فیش پرینتر در بخش های فروشگاهی، اداری و تجاری استفاده شده و برای صدور فیش می توان از آن استفاده کرد، این دستگاه ها گاها دچار مشکل می شوند و چاپ باکیفیتی را بر روی فیش ها انجام نمی دهند در این صورت می بایست توسط افراد باتجربه عیب یابی و تعمیر شوند

بارکدخوان

بارکد خوان ها به نحوی طراحی شده اند که از طریق آنها می توان اطلاعات بارکد را به دست آورد و به کامپیوتر انتقال داد، بارکد خوان بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ استفاده می شود و سرعت و دقت کار را افزایش داده است. اغلب بارکدخوان ها دارای نور لیزری هستند که به سرعت بارکد را تشخیص می دهند. از مشکلاتی که برای بارکد خوان ها به وجود می آید عدم شناسایی بارکد می باشد، تعمیر بارکدخوان در مدت زمان کمی انجام می شود و برخی از نمایندگی ها برای رفاه حال مشتریان اقدام به اعزام تعمیرکار به محل می کنند تا تعمیر بارکدخوان با سرعت بیشتری انجام شود.

تمامی تجهیزات اداری از لوازم برقی هستند که گاها دچار مشکل شده و باید تعمیر شوند. مراکز زیادی در کشور وجود دارد که با افراد حرفه ای اقدام به تعمیر ماشین اداری با برندهای مختلف کرده اند. هم برندهای ایرانی و هم برندهای خارجی ماشین اداری در کشورمان تعمیر می شوند، مشکلات نرم افزاری که برای ماشین اداری به وجود آمده است به سرعت انجام می شود اما مشکلات سخت افزاری نیاز به زمان بیشتری برای تعمیر دارند.

اگر برای هر یک از تجهیزات شما مشکل به وجود آمده است می توانید برای تعمیرات ماشین های اداری آن از طریق کارشناسان رایان دل کوک کمک بگیرید. کارشناسان ما با دقت و سرعت عمل بالا، اقدام به تعمیر ماشین آلات اداری شما البته با قیمت کم می کنند.

آخرین مقالات